Team leader skladu

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Chorvatice, Tupá-Chorvatice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 260 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  1.  Príprava tovaru v sklade k nakládke a expedovanie tovaru zo skladu,
  2.  Kontrola skenovania hotových výrobkov,
  3.  Príprava a kontrola dokladov k zákazníkovi a ďalšia administratívna činnosť,
  4.  Inventúrna činnosť – spolupráca na pravidelných inventúrach,
  5.  Kontrola a dodržiavanie poriadku a 5S na pracovisku,
  6.  Hmotná zodpovednosť za zverené materiály, tovary, pracovné prostriedky,
  7.  Organizovanie zamestnancov skladov,

- finančný príspevok na stravovanie
- 5 dní doplnkovej dovolenky pre zamestnanca, pri zvyšovaní kvalifikácie na vysokej škole
- jednorázová finančná odmena za prínos nových zamestnancov
- platené voľno v prípade vlastnej svadby nad rámec zákona (1 deň)
- platené voľno v prípade narodenia dieťaťa nad rámec zákona (2 dni)
- ročné bonusy pri pozitívnom výsledku firmy
- jednorázový bonus za odpracované roky (5 a 10 rokov vo firme)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
SAP Warehouse Management (WM) - Základy
práca na VZV - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  •  ochota učiť sa a rozvíjať svoje schopnosti a vedomosti,
  •  tímová spolupráca,
  •  komunikatívnosť, asertivita,
  •  práca na zmeny.

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o. je výrobný závod v okrese Levice, pri Šahách. Hlavnou výrobnou činnosťou je lisovanie plastových výrobkov - interiéry automobilov, ako sú stredové konzoly, palubovky, odkladacie priestory a pod.
AIS pôsobí v Nemecku, v Čechách, v Rusku, ale i v Portugalsku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4804236  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 260 EUR/mesiac