Logo Ajnfach Woodworks, s.r.o.

Stolár vo výrobe prémiového nábytku - Ajnfach Woodworks

Ajnfach Woodworks, s.r.o.

Miesto práce
Jastrabia, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 2 300 EUR/mesiacMzdové podmienky budú dohodnuté na pracovnom pohovore. Prihliadať sa bude na doterajšie skúsenosti uchádzača v obore, tiež na dosiahnuté vzdelanie a prax.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej náplne:
Práca s masívom a DTD – opracovanie a spracovanie masívneho dreva až po výrobu nábytku z DTD
- práca s inými druhmi drevárskych materiálov

Požadované znalosti:
práca s drevom – pozitívny vzťah k drevu a fyzickej práci
skúsenosti s výrobou nábytku
Prax na pozícii/v oblasti výroby drevárskych výrobkov

Práca v stabilnej spoločnosti
Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stolár, nábytkár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

- spoľahlivosť
- zručnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- zmysel pre detail
- samostatnost pri riešení úloh
- technické myslenie

Spoločnosť Ajnfach Woodworks, s.r.o.funguje na Slovenskom trhu viac ako 4 roky. Začala s dizajnovaním a zariaďovaním kancelárskych priestorov. Neskôr sa transformovala a zamerala sa na výrobu prémiového masívneho nábytku z dubu, orecha, jaseňa a iných drevín.

Spoločnosť pôsobí aktuálne na Slovensku a Rakúsku, či Česku. Nábytok si dizajnujeme sami a výroba stále prebieha na Slovensku. Dlhodobo spolupracujeme s významnými architektmi a architektonickými štúdiami.

Dôraz kladieme na kvalitné finálne prevedenie, detailné spracovanie. Ajnfach sa orientuje na solvetnejšiu klientelu, preto ponúkame nadštandardný servis a služby k produktom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Adásek
Tel.: +421948605564
E-mail: poslať životopis
ID: 4823622  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac