Teamleader tímu logistiky a dopravy - nemecký región

ALEX PETERSON s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Od 2 000 EUR/mesiacod 2000 € brutto (vyššia mzda pre seniornejších kandidátov - radi s Vami detaily prediskutujeme)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú lízingovú spoločnosť, hľadáme skúseného Leadra pre tím špecialistov logistiky. Ak máte aktívnu nemčinu, komunikujete aj anglicky a zároveň máte skúsenosti v riadení tímu, ste ideálnym kandidátom - ozvite sa nám.

Vašou zodpovednosťou bude:

  • Vedenie tímu špecialistov pre oblasť logistiky
  • Manažment, organizácia teamu, prioritizácia úloh, koordinácia aktivít
  • Definovanie KPIs tímu, vedenie 1to1 meetingov
  • Štandardizácia a implementácia pracovných postupov s cieľom neustáleho zvyšovania efektívnosti a zmierňovania prevádzkových rizík
  • Zodpovednosť za úspešnú realizáciu pridelených projektov, dodržiavanie obsahových podmienok, časového harmonogramu a stanoveného rozpočtu
  • Plynulé a efektívne spracovanie všetkých činností súvisiacich s logistikou
  • Úzka spolupráca s partnermi v zahraničí

  • zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
  • bonusová zložka do 100% mesačného platu
  • príspevky do 3. piliera
  • sick days, home office (2x týždenne)
  • 25 dní dovolenky pre všetkých
  • 7.5 -eurové stravné lístky
  • Multisport karta
  • ďalšie benefity, pravidelne aktualizované, podľa požiadaviek zamestnancov

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v angličtine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk)

Sledujte nás tiež v skupine na Facebooku a na LinkedIne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná lízingová spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • skúsenosti v riadení teamu
  • skúsenosť  v oblasti motivácie zamestnancov, smerovania tímu k lepším výsledkom
  • aktívna znalosť anglického jazyka -B2
  • aktívna znalosť nemeckého jazyka - C1
  • profesionálna komunikácia a sebaprezentácia
  • schopnosť argumentácie a diplomatického riešenia konfliktov

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Lazový
E-mail: poslať životopis
ID: 4831975  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac