Technik pre autosalón Volkswagen

Autonovo, a. s.

Miesto práce
AUTONOVO, a.s., Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
1.6.2024
936 EUR/mesiaczákladná mzda + výkonnostná zložka podľa počtu odovzdaných vozidiel (pohybuje sa v rozmedzí 100€ - 400€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* príprava vozidiel na odovzdanie pre zákazníkov

* odovzdávanie vozidla

* príjem vozidiel na sklad

* starostlivosť o skladové a vystavené vozidlá na salóne

* úzka spolupráca s predajcami vozidiel

* práca v stabilnej spoločnosti

* nové trendy v automobilovom priemysle

* možnosť kariérneho rastu

* mobilný telefón

Životopis spolu s fotografiou a súhlasom so spracovaním osobných údajov prosíme zaslať e-mailom na adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Osobné údaje spracúvame v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na našom webovom sídle www.autonovo.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* komunikatívnosť
* vedieť si organizovať čas a určiť priority

* zručnosť pri vedení a manipulácii s vozidlom

* flexibilita

* pozitívny prístup k práci
* príjemné vystupovanie
* schopnosť a chuť učiť sa nové veci

* autorizovaný predaj a servis vozidiel značky Volkswagen, Audi, Škoda, Volkswagen Úžitkové vozidlá, Seat, Cupra
* predaj jazdených vozidiel
* autopožičovňa

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4821009  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 936 EUR/mesiac