Logo B-commerce, s. r. o.

Servisuj a opravuj s nami - hľadáme servisného technika gastro zariadenia

B-commerce, s. r. o.

Miesto práce
Bardejov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Diagnostiku, opravu a údržba profesionálnych gastro zariadení
  • Zasielať požiadavku na náhradné diely a materiál
  • Komunikovať s klientmi a riešiť ich požiadavky a problémy
  • Pravidelné plánovanie a organizovanie vlastného pracovného času
  • Vedenie dokumentácie o vykonanej práci a zákazníkoch
  • Deň začína prípravou nástrojov a materiálov pre diagnostiku a opravu
  • Práca je priamo u nás prípadne na rôznych miestach u zákazníkov, kde je potrebná diagnostika a oprava gastro zariadení
  • Pracovná doba je 8-hodinová s možnosťou nadčasov
  • Typická pracovná doba je od 8:00 do 16:00 s možnosťou pružného prístupu

  • Zaujímavá a stabilná pracovná pozícia
  • Zodpovedný a samostatný pracovný štýl
  • Konkurencieschopný plat a motivačné bonusy
  • Príjemné a priateľské pracovné prostredie
  • Pravidelné spoločné akcie

Pre uchádzača vybavíme balík školení, ktorý vám pomôže ľahko sa zorientovať v tomto odvetví.
Pomôžeme vám získať plynárenské a elektrotechnické licencie prípadne chladiarenské.
Dostupnosť náhradných dielov ako aj podpora od výrobcov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosti s opravou a servisom gastro zariadení
  • Základné znalosti práce s počítačom a elektronickými systémami
  • Zručnosť v diagnostike a riešení technických problémov
  • Schopnosť pracovať samostatne a v tíme
  • Vytrvalosť, trpezlivosť a prístup k riešeniu problémov

Internetový obchod v oblasti predaja kuchynského vybavenia a profesionálneho vybavenia pre reštaurácie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Berecký
E-mail: poslať životopis
ID: 4831822  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac