Právnik

BALANCED HR s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
2 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a odbornosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako právnik v spoločnosti budete kľúčovým členom nášho právneho tímu a tímu pre dodržiavanie predpisov, ktorý poskytuje podporu vedeniu a prevádzke vo viacerých krajinách Európy so zameraním na strednú a východnú Európu. Vaša úloha bude zahŕňať poskytovanie právneho poradenstva, zabezpečovanie súladu s predpismi a prispievanie k strategickému rozhodovaniu a spoluprácu s právnym tímom RHQ a HQ.
  • Príprava návrhov a revízia zmlúv: vypracovanie a správa komplexnej knižnice vzorov zmlúv prispôsobených potrebám spoločnosti, spracovanie viac ako 100 zmlúv ročne.
  • Vyjednávanie zmlúv: Vedenie rokovaní o obchodných zmluvách a zabezpečenie ich súladu so strategickými cieľmi podniku pri zachovaní súladu s platnými zákonmi a predpismi.
  • Riadenie rizík: Identifikácia potenciálnych  právnych  a obchodých rizík spojená so zmluvami a implementáciou stratégie na zmiernenie týchto rizík.
  • Dodržiavanie právnych predpisov: zabezpečiť, aby všetky zmluvy boli v súlade s medzinárodnými  a miestnymi zákonmi a predpismi.
  • Správa zmlúv: Využívanie softvéru na správu zmlúv na sledovanie a riadenie životného cyklu všetkých zmlúv, zabezpečenie včasného preskúmania, obnovenia a plnenia.
  • Dokumentácia: Vedenie dôkladných záznamov o všetkých zmluvách a všetkých právnych záležitostiach vrátane obchodných, podnikových, protimonopolných, záležitostí ochrany údajov, dodržiavania predpisov a riadenia a implementácie právnych požiadaviek, požiadaviek na dodržiavanie predpisov a ochrany údajov.

  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Motivujúce pracovné ohodnotenie
  • Variabilná zložka mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nadnárodná stabilná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert
Internet - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícií

Počet rokov praxe

5

  • Prax minimálne 5 rokov na podobnej pozícií
  • Vynikajúca znalosť zákonov, postupov pri tvorbe a realizácií zmlúv
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Orientácia na detail a tímová spolupráca sú nevyhnutné
  • Znalosť nemeckého jazyka výhodou nie podmienkou
  • Právnická prax v oblasti logistického práva predstavuje výhodu
  • Znalosť Holandského práva výhodou

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jadranka Račková
E-mail: poslať životopis