Hľadáme procesného inžiniera na zodpovedné oddelenie kvality

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Ulica Vicenzy 16, Šamorín
Termín nástupu
ASAP
Od 1 900 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od individuálnych skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S nami sa nudiť nebudeš, ak Ťa baví:
- tvorba a udržiavanie FMEA analýz,
- zabezpečovať, aby dôkazy z overovania a validácií podporovali znižovanie rizika a zvyšovali vysledovateľnosť,
- zlepšovať procesy,
- vykonávať a udržiavať kalibráciu na určených zariadeniach,
- práca na preberaní nových výrobkov,
- práca s inžieringom pri riadení zmien,
- práca na príprave interných a externých auditoch,
- interakcia so zamestnancami na relevantných oddeleniach (výskum a vývoj, kvalita, výroba).

- Práca v medzinárodnej spoločnosti v stabilnom zdravotníckom sektore;

- Priateľské pracovné prostredie;

- Pravidelné ročné prehodnocovanie platu;

- Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja;

- Príspevok na stravu vo výške 4,22€/deň;

- Príspevok na cestovné náklady na cestu do práce do výšky 65 EUR/mesiac;

- Bonus za odporúčanie kandidáta 200 EUR;

- Firemné podujatia;

- Ovocný deň každý týždeň;

- Vitamíny pre zamestnancov;

- Káva, čaj pre zamestnancov zdarma.

V prípade záujmu o pozíciu, prosím pošlite životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Nový kolega / nová kolegyňa bude mať výhodu ak má vzdelanie v technickom odbore, znalosť ISO 9001 alebo ekvivalent, napr. ISO 13485 nie sú na zhodenie. Denne využije anglický jazyk slovom aj písmom.
Skúsenosť s FMEA analýzou pomôže nováčika rýchlejšie začleniť do projektov. Od kandidáta sa vyžaduje schopnosť venovať veľkú pozornosť detailom a analytické myslenie. Určite to nepôjde bez schopnosti spolupracovať s multifunkčnými tímami, vedením diskusií a rozhodovaním.

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4810644  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac