Logo Biometrix, s. r. o.

Sú Vám pojmy IQ, OQ, PQ známe? Hľadáme validačného inžiniera!

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Vicenzy, 931 01 Šamorín
Termín nástupu
ASAP
Od 1 900 EUR/mesiacFinálna výška mzdy zavisí od individuálnych skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pridajte sa k nášmu tímu a zažite, aké to je pracovať v prostredí, kde Vaša práca má skutočný dopad. Budete mať príležitosť prispieť k výrobe špičkových produktov, ktoré menia životy ľudí po celom svete.

Ako validačný inžinier budete zodpovedný za to, aby naše výrobné procesy a zariadenia spĺňali regulačné normy a vyrábali vysokokvalitné produkty.

Vaša úloha bude zahŕňať:

  • navrhovanie a vedenie validačných aktivít (IQ, OQ, PQ) pre zariadenia, procesy a systémy používané vo výrobe v súlade s regulačnými požiadavkami a ISO normy;
  • Vykonávanie validačných testov v spolupráci s výrobou a ich presnú dokumentáciu;
  • Analýzu údajov z validácie a ich vyhodnotenie, či sú v súlade s požiadavkami. Identifikáciu trendov, odchýlok a oblasti na zlepšenie;
  • Prípravu validačnej dokumentácie;
  • Spoluprácu s oddeleniami ako vývoj, výroba, kvalita a údržba na riešení technických problémov a implementácii vylepšení;
  • Identifikáciu možností na optimalizáciu výrobných procesov a zlepšenie efektivity;
  • Školenie výrobných zamestnancov personálu školenie na validované výrobné procesy.

Pošlite nám životopis a staňte sa súčasťou tímu, ktorý mení svet k lepšiemu!

Čo Vám ponúkame:

  • ​Pridajte sa k spoločnosti, ktorá poskytuje istotu a stabilitu pre vašu kariéru;
  • Pracujte v tíme, ktorý je nielen profesionálny, ale aj priateľský a podporujúci. Na pracovných poradách vieme aj občas zavtipkovať
  • Zdokonaľte svoje jazykové zručnosti v praxi. Ponúkame Vám príležitosti na každodenné používanie angličtiny v medzinárodnom prostredí.
  • Vaša tvrdá práca a úspechy budú pravidelne oceňované. Každý rok prehodnocujeme platy, aby sme zabezpečili, že Vaša odmena odráža Váš prínos a výkon.
  • Starostlivosť o zdravie je pre nás dôležitá. Poskytujeme príspevok na stravovanie v hodnote 4,22€ na deň. Každý týždeň máte možnosť osviežiť sa čerstvým ovocím priamo na pracovisku. Vaše zdravie podporujeme aj formou vítamínového balíčeku.
  • Na Vaše cestovné náklady prispievame až do výšky 65 EUR mesačne.
  • Posilňujeme tímový duch prostredníctvom rôznych firemných podujatí, kde sa môžete zabaviť a lepšie spoznať svojich kolegov.
  • Ak potrebujete naplniť energiou počas pracovného dňa, máte možnosť si vychutnať kávu a čaj zadarmo vo firemnej kuchyni.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, výroba, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme novú kolegyňu / nového kolegu, ktorá / ktorý má 2+ ročné skúsenosti na podobnej pozícií a vie o čom je validácia. Skúsenosti s ISO 9001 taktiež u nás využije.
Veľmi dôležité je technické myslenie a skúsenosti s používaním analytických, štastických a problem-solving nástrojov. Aktívna znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni je podmienkou.

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zsuzsanna Kasza
Tel.: +421903560068
E-mail: poslať životopis
ID: 4834710  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac