Logo CadEx Digital s. r. o.

Manažér - medzinárodný marketing (junior/senior)

CadEx Digital s. r. o.

Miesto práce
Černyševského 50, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 400 - 1 800 EUR/mesiac* Konečná výška ponúkaného platu bude závisieť od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Realizácia prieskumu trhu
    Komunikácia so zákazníkmi
  • Navrhovanie a realizácia marketingových aktivít na podporu dosahovania strategických cieľov spoločnosti
  • Koordinovanie a vyhodnocovanie marketingových aktivít
  • Monitorovanie trhu a spracovanie informácií
  • Prevedenie stratégie do plánu značky a realizácia stratégie prechodu na trh.
  • Plánovanie a realizácia komunikačných a mediálnych aktivít v rámci offline, online a sociálnych médií

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, rozvoj podnikania,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Máte skúsenosti s riadením širokého spektra kvalitatívneho a kvantitatívneho výskumu
  • Ste silnou osobnosťou, ktorá dokáže nadväzovať kontakty a budovať vzťahy
  • Venujete veľkú pozornosť detailom a odvádzate prácu na vysokej úrovni
  • Máte dobré prezentačné zručnosti a analytické myslenie
  • Samostatnosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie sú vašou súčasťou
  • Máte schopnosť a ochotu zvládať dynamické pracovné zaťaženie

Spoločnosť CadEx Digital s.r.o. so sídlom v Bratislave je divíziou indickej spoločnosti Astra Group Holdings a realizuje projekty inžinierskych služieb v oblasti automobilového priemyslu, strojárstva a veternej energetiky.

Kontakt

ID: 4814243  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac