Technológ produktu Konštrukcia PLT

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
01.08.2024
1 885 EUR/mesiac- Nástupná mzda od 1 885 € brutto/mesiac - Cieľová mzda po zapracovaní 2 092 € brutto/mesiac + variabilná zložka mzdy - Zamestnanecké benefity v súlade s kolektívnou zmluvou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Zavádzanie, nových výrobkov a technológií do sériovej výroby a ich zlepšovanie v sériovej výrobe
> Zavádzanie a uvoľňovanie nových lisov
> Vytváranie špecifikácií lisovania pre výrobu skúšobných plášťov
> Vytváranie feedbackov z výroby skúšobných plášťov pre prevádzku lisovňa
> Meranie termočlánkov a vyhodnocanie daných meraní
> Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti a celosvetovým R&D

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Construction, Curing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

> Stredná alebo vysoká škola technického zamerania (napr. materiály, strojárstvo alebo podobné)
> Znalosť čítania technických výkresov
> Plynulá znalosť angličtiny
> Aktívny používateľ MS Office
> Znalosť konštrukcie pnaumatiky
> Ochota byť v priamom kontakte s výrobným procesom
> Zvládanie stresu, proaktívny príštup, flexibilita
> Vhodné pre čerstvých absolventov alebo študentov v poslednom ročníku univerzity

> Inovatívna atmosféra s kultúrou otvorených dverí
> Flexibilný pracovný čas a home office
> Dynamická práca s medzinárodným rozhraním
> Sloboda konať v rámci zodpovednosti za pozíciu - Nechajte svoje nápady formovať budúcnosť
> Personalizovaný kariérny rast - pravidelné a nepretržité vzdelávanie
> Odmeňovanie na základe výkonu, skúseností, dosahovaných výsledkov a inovácií
> Dodatočné odmeny (dovolenkový a vianočný bonus, dochádzkový bonus (1000€ za rok)
> Služobné cesty vrátane príspevku na cestovné
> Sada pneumatík za zvýhodnenú cenu
> Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, jubileu a iné
> Bohatý sociálny program: relax&wellness aktivity, detské rekreácie, športové aktivity
> Plat založený na skúsenostiach a zručnostiach kandidáta

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu prostredníctvom nasledovných linkov:

- https://jobs.continental.com/en/#/
(Prac. ponuku vyhľadáte pod job ID REF57706A)

- Priamy link: https://smrtr.io/khtk-

Kontaktná osoba: Mgr. Radka Mičeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4827093  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 885 EUR/mesiac