Pokladník/pokladníčka predajne

COOP JEDNOTA REVÚCA, spotrebné družstvo

Miesto práce
Námestie SNP 210, Gemerská Poloma
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
888 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​-starať sa o sústavnú ponuku tovaru spotrebiteľovi, zabezpečovať predaj širokého sortimentu tovarov podľa prideleného sortimentného katalógu pre danú kategóriu predajní

-uplatňovať a rozširovať nové druhy predaja a služieb a vykonávať kontrolu kvality predávaných tovarov a poskytovaných služieb

-dbá o riadnu úschovu písomností, ktorými sa dokumentuje pohyb zásob v predajniach, odvody tržieb a ostatných dôležitých písomností

-kontrola kvality predávaných tovarov a poskytovaných služieb

-príjem, uskladnenie, ošetrenie, usporiadanie a dopĺňanie tovaru

-správna a rýchla obsluha

-účtovanie cien

-dodržiavanie záručných lehôt na tovarových zásobách

-zodpovednosť za označovanie jednotkovej ceny tovarov

-predaj tovarov a vystavovanie dokladov o ich predaji​

​- prémie

- príspevok na stravovanie

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

​-skúsenosti s prácou v maloobchode vítané
​- príjemné a ústretové vystupovanie, komunikatívnosť - prozákaznícke myslenie, orientácia na zákazníka
​- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
​- zvládanie záťažových situácií
​- schopnosť tímovej práce​

COOP JEDNOTA REVÚCA, S.D. patrí do najstaršieho obchodného systému s dlhoročnou tradíciou v maloobchode. Ide o maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom. Viac ako 50 prevádzkových jednotiek v revúckom a rožňavskom okrese.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Pipasíková
Tel.: +421905906426
E-mail: poslať životopis
ID: 4825991  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 888 EUR/mesiac