Skladník Senec Logistické Centrum

CORNiCO Company, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
15.05.2024
Od 1 150 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe odmeny (koncoročná) koncom roka 13. plat a špeciálne osobné ohodnotenie - prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladník - pracovník v čistom potravinárskom sklade. Vykladanie a príjem tovaru, manipulácia s tovarom v sklade, ukladanie a označovanie tovaru. Príprava tovaru na expedíciu na palety, balenie tovaru do balíkov. Práca s potravinami. Každý deň niečo iné, nemonotónna práca. Vodičský preukaz "B", oprávnenie na "VZV" a technické zručnosti sú výhodou.

Pracovný čas Pon-Pia: 07:45 - 16:15. Sobota a nedeľa - VOĽNO.

Ponúkame nové pracovné miesto v stabilnej slovenskej firme, 32 rokov na našom trhu, v malom kolektíve 15 -17 zamestnancov. Uprednostňujeme kolegialitu a ľudský rozmer. Organizujeme 1 × ročne spoločný firemný víkend pre zamestnancov na školenie a športové aktivity. Zaujímavé finančné ohodnotenie. Parkovanie súkromného vozidla v stráženom areáli - Logistický Park Senec, Diaľničná cesta.

V prípade vážneho záujmu o ponúkanú voľnú pozíciu, prosím pošlite nám Váš profesný životopis (CV) s prehľadom Vašich praktických skúseností v slovenskom jazyku cez portál Profesia.sk

V prípade vyhovujúcich životopisov Vás budeme kontaktovať pre osobný pohovor v sídle našej firmy - Senec - Logistický Park.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava a skladovanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť pri výkone práce, spoľahlivosť, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty. Zmysel pre hygienu a čistotu v potravinárskom sklade.

Špecializovaný veľkoobchod s potravinárskymi zariadeniami a surovinami: SNACK FOOD SERVICE - popcorn, cukrová vata, nachos, hot dog. Predaj, zásobovanie a prenájom týchto zariadení zábavného občerstvenia, potravinárskych obalov a surovín pre gastro prevádzky (HOtely REštaurácie KAviarne), kiná, športové arény, aqua-parky, zábavné parky, obchodné centrá, reklamné a zábavné agentúry. www.cornico.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. RASTISLAV SIČ
Tel.: 45523886
E-mail: poslať životopis
ID: 4825007  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac