Účtovník/Accountant

DEVEHO consulting s.r.o.

Plynárenská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1500 EUR brutto, dohodou. Možnosť aj čiastočného úväzku po diskusii s uchádzačom a vzájomnej dohode.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie a kontrola spracovania účtovníctva v požadovanom čase a kvalite.
• Vystavovanie a zúčtovanie interných dokladov
• Sledovanie a vystavenie fakturácie
• Kontrola saldo konta dodávateľov a odberateľov
• Zaúčtovanie priradení vzájomných pohľadávok a záväzkov
• Evidencia a inventarizácia hmotného majetku spoločnosti a činnosťami s ním spojenými
• Mesačné spracovanie odpisov
• Spracovanie a vyhotovovanie mesačných a ročných účtovných uzávierok
• Zabezpečovanie a zostavovanie daňových priznaním pre DPH, dani z prímov a spotrebnej dani
• Príprava podkladov potrebných pre konsolidovanú účtovnú závierku
• Vypracovanie interných metodických predpisov a usmernení pre oddelenie
• Stanovenie a úpravy účtovnej osnovy
• Voľba vhodných účtovných metód a postupov na zabezpečenie výstupov zodpovedajúcich platnej legislatíve a potrebám vedenia spoločnosti
• Spolupráca s audítorskou spoločnosťou pri vykonávaní priebežného a ročného auditu
• Komunikácia s orgánmi štátnej správy a ďalšími inštitúciami
• Vypracovávanie štatistických výkazov a hlásení
• Administratívne úlohy, interná komunikácia

Pravidelný homeoffice podľa pobočkovej situácie, firemné akcie, pravidelné vzdelávanie s našimi partnermi, príjemní prostredie, mladý tím

Prosím, v prípade Vášho záujmu nám pošlite CV a krátky opis, prečo si myslíte že ste vhodným kandidátom pre našu spoločnosť. Tešíme sa na Vás

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie a účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník, ekonóm, finančný manažér

Počet rokov praxe

3

Hľadáme milú kolegyňu, ktorá je asertívna a precízna vo svojej práci. Súčasne sme mladý tím ktorý vie ponúknuť príjemné pracovné prostredie

Deveho Consulting Group je medzinárodný obchodný partner zameraný na implementáciu medzinárodného ERP systému (Sage X3) vo viacerých krajinách, s využitím uznávaných osvedčených postupov pri implementácii ERP projektov.
V rámci našich 13 pobočiek, vo Francúzsku (2), v Rumunsku, na Slovensku, Česku, Maďarsku, v Španielsku, vo Švajčiarsku, Maroku, Holandsku, Poľsku a Litve, spravujeme celosvetovú aj lokálnu implementáciu.
Prinášame Vám najlepšie odborné znalosti a vedomosti pre všetky vaše podnikové procesy, spolu s výkonnými a špecializovanými riešeniami Sage X3 ako globálne ERP, účtovníctvo a financie, Business Intelligence, CRM, bezpapierové a mobilné riešenia. Ak ťa naša spoločnosť a práca zaujala, neváhaj nám napísať a radi ťa privítame v našom mladom, dynamickom tíme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Dinaj
Tel.: +421911772717
E-mail: poslať životopis
ID: 4833895  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac