Logo Diversey

Technik údržby v teréne (Filed Maintenance Engineer)

Diversey

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete:

  • pravidelne vykonávať servis zariadení zákazníkov, vykonávať záručný a platený servis v súlade s platnými servisnými zmluvami;
  • pripravovať cenové ponuky pre zákazníkov (wraz) spolu s cenovými kalkuláciami;
  • inštalovať nové zariadenia pre zákazníkov;
  • objednávať náhradné diely;
  • poskytovať zákaznícku podporu prostredníctvom špecializovanej technickej expertízy;
  • spolupracovať s tretími stranami, ktoré poskytujú technický servis zákazníkom Diversey;
  • poskytovať technickú pomoc pri projektoch
  • pripravovať pravidelné reporty

Naše výhody:

  • mesačný plat 1 700 – 2 000 EUR
  • flexibilita vďaka možnosti práce z domu
  • ďalšie vzdelávanie a rast v medzinárodnej spoločnosti
  • 3 dni zdravotného voľna ročne
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
  • systém kafetérie
  • skupinové poistenie zamestnancov pre prípad smrti v dôsledku úrazu a trvalej invalidity v dôsledku úrazu
  • služobné vozidlo (k dispozícii aj na súkromné účely)
  • účasť na bonusovom systéme TCS (po skúšobnej dobe)

Prečo Diversey a prečo tento tím?

Rastieme a neustále sa zameriavame na inovácie. Sme vždy otvorení novým nápadom a hľadaniu spôsobov, ako zlepšiť našu organizáciu. Budete mať príležitosť učiť sa od najlepších špecialistov a rozvíjať sa.

V tomto tíme budete mať možnosť pracovať s ľuďmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a v dobrej atmosfére.

Aby ste svoju prácu robili čo najlepšie, dostanete kompletné školenia a všetky potrebné nástroje, vrátane auta, telefónu a notebooku.

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť?

Jednoducho! Stačí kliknúť na tlačidlo, nahrať svoj životopis a povedať nám niečo o úspechu, na ktorý ste hrdí. Tešíme sa na vašu žiadosť!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:

  • ideálne niekoľkoročné skúsenosti v oblasti mechaniky alebo elektrotechniky v potravinárskom alebo nápojovom výrobnom závode;
  • stredoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechniky alebo mechatroniky;
  • predchádzajúca prax v elektrotechnike a strojárstve;
  • platné osvedčenie na prácu s elektrickými zariadeniami;
  • vodičský preukaz;
  • znalosť slovenského jazyka
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka umožňujúca čítanie dokumentácie a kontakt s dodávateľmi
  • dobré komunikačné schopnosti;
  • ochota učiť sa nové veci;
  • užívateľské znalosti práce s PC;
  • manuálna zručnosť a všeobecná znalosť používania nástrojov;
  • bydlisko v regióne, ktorý umožňuje cestovať za zákazníkmi po celej krajine

Cieľom spoločnosti Diversey je chrániť ľudí a starať sa o nich každý deň. Spoločnosť Diversey bola a vždy bude priekopníkom a podporovateľom ľudského života. Neustále sa snažíme prinášať revolučné čistiace a hygienické technológie, ktoré poskytujú úplnú dôveru zákazníkom vo všetkých našich globálnych odvetviach.

Medzi ne patrí okrem facility managementu, zdravotníctva, hotelierstva, maloobchodu a stravovacích služieb aj potravinárstvo.

Diversey je poskytovateľom čistiacich, hygienických a údržbárskych produktov, systémov a služieb, ktoré efektívne integrujú chemické látky, stroje a programy udržateľnosti. Všetko čo robíme vychádza z implicitného presvedčenia, že čistenie a hygiena sú základom života, a že, to čo vykonávame, predstavuje životne dôležitú službu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jordan Atienza
E-mail: poslať životopis
ID: 4830443  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac