Chyžná, pomocná sila do kuchyne

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Kálov, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu v centre mesta, v krásnom prostredí, super kolektívom a chceš stretávať zaujímavých ľudí? Pripoj sa k nám a pomôž nám prinášať prvotriedne služby pre našich hostí, ktorí sa u nás - aj vďaka Tebe - budú cítiť ako doma. Výhodou pre teba je predošlá skúsenosť s podobnou prácou, tak Ťa aspoň u nás naozaj nič neprekvapí.

Čo bude Tvojou úlohou?

  • pravidelné upratovanie izieb a ostatných priestorov v hoteli – vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet – tieto činnosti Ťa u nás určite neobídu
  • výmena a dopĺňanie hygienických potrieb pre našich hostí
  • spolupráca s hotelovou práčovňou
  • pomocné práce v kuchyni,
    starostlivosť o čistotu priestorov kuchyne a zverenej časti stravovacieho úseku​

Čo Ti vieme ponúknuť?

Stravovanie v hoteli samozrejmosťou

Zamestnanecké ubytovanie

Zvýhodnené vstupy na rôzne podujatia, organizované hotelom

Príjemné, čisté prostredie hotela

Parkovanie v areáli

Príležitosť stretnúť zaujímavých domácich alebo zahraničných hostí

Možnosť posunúť sa na inú pozíciu

Ďakujeme Ti, že si si prečítal informácie o našej pracovnej ponuke. Všetky potrebné informácie Ti radi poskytneme pri osobnom stretnutí.
Budeme sa tešiť na Tvoj životopis a stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastro sektor, cestovný ruch - nie je podmienkou

Prax na pozícii/v oblasti

chyžná, pomocná sila do kuchyne

Počet rokov praxe

1

  • výhodou je predošlá skúsenosť s prácou chyžnej alebo pomocnej sily v kuchyni
  • pozornosť k detailom, dôslednosť
  • zmysel pre poriadok, zodpovednosť
  • schopnosť pracovať v tíme

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od špičkového hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4824697  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac