Koordinátor mezinárodní přepravy

EASYFLYERS Logistics SK s. r. o.

Místo práce
Poprad
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Koordinace všech typů přeprav (zejména letecké, ale i silniční, lodní)
- Komunikace se zákazníky a dodavateli (dopravci)
- Příprava cenových nabídek pro zákazníky
- Zpracování nabídek aerolinek
- Spolupráce s kolegy v zahraničních pobočkách (ČR, USA, Mexiko, Čína, Brazílie …)
- Administrativa spojená s jednotlivými přepravami

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Přátelský kolektiv a zázemí mezinárodní rozvíjející se společnosti
- Práci na plný úvazek, po roce smlouvu na dobu neurčitou
- Práci v dynamickém a mezinárodním prostředí
- Možnost vycestovat do zahraniční pobočky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

doprava, logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenosti s prací v logistice nebo vzdělání zaměřené na logistiku
- Angličtina na velmi dobré úrovní (B2, každodenní komunikace)
- Týmový přístup, schopnost rozhodovat se a přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí, samostatnost
- Organizovaný, pečlivý a systematický přístup
- Dobrá geografická orientace
- Schopnost udržet si klidnou hlavu při řešení nenadálých událostí a provozních překážek při přepravě
- min. SŠ vzdělání nejlépe dopravního/logistického směru
- Dobrá znalost MS Office
- ŘP sk. B
Uvítáme zájem o logistiku/aviatiku a nákladní přepravu celkově, nadšení pro precizní servis a schopnost předvídat rizika při řešení konkrétní přeprav.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mezinárodní společnost zabývající se urgentní logistikou a nabízíme širokou škálu služeb v oboru expresní letecké a silniční přepravy. Působíme nejen na Sovensku a Evropě, ale také v USA a ostatních částech světa. Každý den se věnujeme zajišťování přepravy materiálu a součástek pro automobilový průmysl po celém světě, nejčastěji se jedná o leteckou přepravu.
ID: 4820395  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc