Pracovník vo výrobe – pracovník / pracovníčka prípravy kábla, skladanie konektorov

Foss Fibre Optics, s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 52, Bratislava
Termín nástupu
Jún/Júl 2024
Od 990 EUR/mesiacNástupný plat od medzi 990 – 1040 EUR brutto. Dochádzkový bonus 75 EUR / mesiac a polročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Skladanie častí a súčastí optického konektora, práca s optickými vláknami, adaptérmi atď.
• Vykonávanie a podpora výrobných operácií súvisiace s montážou optických konektorov,
• Spracovanie a montáž optických káblov, strihanie a skladanie jednotlivých častí
• Práca s výrobnými štítkami na základe podkladov od vedúceho výroby, resp. smenového vedúceho
• Komunikácia s pracovníkmi výstupnej kontroly a opravy na výrobkoch / optických konektoroch

• Príjemné pracovné prostredie (kompletne rekonštruované výrobné priestory so zamestnaneckým zázemím)
• Výhodná a stabilná pracovná doba - jednozmenná prevádzka – pracovná smena od 5:55 do 14:30 (počas zmeny je 10 minútová prestávka a 30 minútová prestávka). Prípadné nadčasy (dobrovoľné) sú preplácané v súlade so zákonníkom práce (nie sú v žiadnom prípade zahrnuté vo mzde a nevyužívame Flexi kontá a pod.)
• Polročné odmeny (v marci a septembri), kumulatívne ročne do výšky 80% mesačnej mzdy
• Príspevok na stravovanie v nadštandardnej hodnote
• Využitie sociálneho programu spoločnosti
• Kontinuálne školenia v odbore vláknovej optiky
• Možnosť postupu v rámci pracovných pozícií a motivačné odmeňovanie

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu na mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: učňovské alebo stredoškolské (maturita nie je podmienkou). Vzdelanie v odbore: nie je podmienkou

Prax na pozícii/v oblasti

Nepožaduje sa. Výhodou je prax vo výrobnom procese a pri obsluhe výrobných/dielenských strojov.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, vyžaduje sa schopnosť pracovať s jemnými/drobnými súčiastkami (trpezlivosť), ochota vzdelávať sa v odbore vláknovej optiky, flexibilita a schopnosť pracovať v kolektíve

Foss Fibre Optics, s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou produktov v oblasti vláknovej optiky s viac ako 30 ročnou tradíciou pôsobenia na trhu.

Ako súčasť nadnárodného holdingu (materská spoločnosť FOSS AS, Nórsko) patríme medzi popredné spoločnosti v odvetví v rámci Slovenska, pričom náš tím technikov a špecialistov je tiež zameraný na zákazníkov v rámci Európy, Severnej Ameriky a Ázie. Aktuálne spoločnosť zamestnáva 50 zamestnancov.

Miesto výkonu práce a sídlo spoločnosti: Bratislava, Odborárska 52

Dostupnosť: zastávka MHD pred areálom, zastávky električky cca 10 minút chôdze (Račianska a Vajnorská), zamestnanci s autami parkujú bezplatne priamo v areáli

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Hercegová
Tel.: +421248205200
E-mail: poslať životopis
ID: 4825752  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac