Samostatný účtovník

Frey Services s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie účtovnej agendy a kontrola účtovných prípadov
Účtovanie odberateľských faktúr a dobropisov
Účtovanie provízií pre potreby mesačnej závierky
Účtovanie skladových zásob
Príprava platobných kampaní
Sledovanie faktúr po splatnosti
Účtovanie majetku
Účtovanie interných dokladov
Kontrola a účtovanie zamestnaneckých vyúčtovaní

Skupinové úrazové a životné poistenie MetLife (100% hradí zamestnávateľ)
Stravné 6€/deň
Bonus za odpracované roky (5, 7,5, 10, 15, 20 rokov)
2 dni voľna počas kalendárneho roka "Administratívne voľno"
Cafetéria BENEFIT PLUS
Komplexný test genetických a športových predispozícií od spoločnosti DNA ERA
Zamestnanecký prenájom vozidla pre najbližšieho člena rodiny (manželka, dieťa, rodič, najbližší rodinný príbuzný)
Zdravotná starostlivosť prostredníctvom súkromnej polikliniky ProCare (hradí 100% zamestnávateľ)
Príspevok zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera zamestnanca
Parkovacie státie v bezprostrednej blízkosti sídla spoločnosti
Jazykové kurzy(anglický jazyk), odborné školenia či školenia MS Office (hradí 100% zamestnávateľ)

Vyjadrenie o prijatí/neprijatí na pozíciu bude zasielané iba uchádzačom, ktorí sa zúčastnia osobného výberového konania.
Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť
samostatnosť
flexibilita
ochota učiť sa nové veci
tímový hráč

Spoločnosť Frey Services s.r.o., patriaca do skupiny Emil Frey na Slovensku je servisnou spoločnosťou, ktorá zabezpečuje BackOffice služby importérom vozidiel značiek Peugeot, Citroen, DS, Opel, Fiat, Jeep a Alfa Romeo na Slovensku (importéri týchto vyššie spomenutých značiek patria rovnako ako spoločnosť Frey Services s.r.o. do Skupiny Emil Frey na Slovensku. Skupina pôsobí výlučne v oblasti automotive viac ako 90 rokov (na európskom trhu) a svoje aktivity od 90 rokov rozšírila aj do krajín strednej Európy. V rámci aktivít skupiny na Slovensku bol spustený v roku 2017 projekt, sklad náhradných dielov v logistickom parku P3 pri Lozorne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Kováčová
E-mail: poslať životopis
ID: 4825819  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac