Logo Futbalovysen.sk

Špecialista sociálnych sietí + správa webu + copywriting pre športovú CK

Futbalovysen.sk

Švantnerova, Dúbravka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite
1 000 - 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností uchádzača a typu pracovného pomeru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme športová cestovka Futbalovysen.sk a prevádzkujeme aj eshop Futbalovedarceky.sk. Hľadáme "akčného a samostatného" spolupracovníka/čku do tímu na pozíciu: Špecialist(k)a sociálnych sietí + copywriting + správa kampaní a webu.

V našom tíme potrebujeme motivovanú osobu, ktorá má skúsenosti v správe a rozvoji sociálnych sietí, je kreatívna, má dobré nápady a komunikačné schopnosti. Nutnosťou je mať vzťah k športu a predovšetkým k futbalu, keďže veľa textov a kampaní bude vychádzať práve z futbalového a športového sveta.

Čo bude tvojou prácou:

  • Správa a rozvoj sociálnych sietí (Facebook, Instagram, TikTok, Google Moja firma a LinkedIn)
  • Tvorba obsahu na sociálne siete – grafika, fotky, videá, copywriting
  • Práca v grafickom programe (Photoshop, Canva...)
  • Komunikácia so zákazníkmi na sociálnych sieťach
  • Navrhovanie a plánovanie komunikačných kampaní
  • Monitorovanie a vyhodnocovanie úspešnosti marketingových kampaní a ich optimalizácia na základe spolupráce s agentúrou, ktorá nám realizuje platené kampane
  • Správa webovej stránky Futbalovysen.sk
  • Tvorba firemného newsletteru
  • Blogy na weboch Futbalovysen.sk a Futbalovedarceky.sk
  • Sledovanie nových trendov a príležitosti v platených kampaniach
  • Monitorovanie konkurencie

Čo od teba očakávame:

  • Skúsenosti s copywritingom a online marketingom
  • Kreatívnu a samostatnú osobnosť
  • Precíznosť a dôslednosť - detailistu
  • Schopnosť vyhodnocovať a určovať priority
  • Vysokú mieru samostatnosti
  • Komunikatívnosť
  • Kompletný prehľad o športe a predovšetkým vo futbale
  • Znalosť Photoshopu, prípadne iného grafického programu

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Zázemie v stabilnej spoločnosti - na trhu sme od roku 2012
  • Samostatná a tvorivá práca v priateľskej atmosfére
  • Možnosť dostať sa na športové podujatia
  • Priestor pre uplatnenie svojich schopnosti a nápadov
  • Priestor na profesijný rozvoj a osobný rast
  • Možnosť home office

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Facebook - Mierne pokročilý
Youtube - Mierne pokročilý
TikTok - Mierne pokročilý
LinkedIn - Mierne pokročilý
WordPress - Mierne pokročilý
Instagram - Mierne pokročilý
Sociálne média - Mierne pokročilý
Copywriting - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Canva - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme predovšetkým motivovanú osobu s nápadmi a kreatívnym duchom, ktorá žije športom.

Sme športová cestovka Futbalovysen.sk ponúkajúca vstupenky/zájazdy na futbalové a športové podujatia a prevádzkujeme aj eshop Futbalovedarceky.sk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Jablonický
Tel.: +421948138837
E-mail: poslať životopis
ID: 4824773  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac