Sr. Procesný technik - príležitosť pre nadšených odborníkov v oblasti výroby

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
ASAP
1 450 EUR/mesiacmzda od 1 450 € v závislosti od skúseností a vedomostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • podpora zmenových údržbárov a procesných inžinierov pri produkčnej eskalácii abnormalít
  • kontakt s dodávateľom s požiadavkami na opravu / upgrate / zlepšenie linky v anglickom jazyku
  • sledovanie a spracovanie procesných dát z liniek
  • crosshomologizácia produktov na linkách v rámci závodu
  • podpora pri zavádzaní nových produktov do sériovej výroby
  • nastavovanie liniek pre zavádzanie nových komponentov na existujúcich produktoch
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti (IT, logistika, kvalita a pod.)
  • práca s nástrojmi kvality ako FMEA, PPAP a Kaizenmi
  • podieľanie sa pri návrhu a realizácii nápravných opatrení na základe reklamácií zákazníka

Našim zamestnancom ponúkame naozaj širokú škálu benefitov!

Finančné benefity:
  • príspevok na dopravu - 2 €/deň
  • príspevok na občerstvenie - 0,50 €/deň
  • príspevok na stravovanie nad rámec ZP
  • bonus pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu
  • bonus za odporučenie kandidáta
  • Bravo bonus - špeciálna odmena za prácu nad rámec povinností

Myslíme aj na Vašu budúcnosť formou:
  • príspevku do 3. dôchodkového piliera
  • možnosť kariérneho rastu

Aby ste mali rovnováhu medzi pracovným a mimopracovným životom, ponúkame:
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť práce z domu - 2 dni/mesiac

Trochu oddychu na pracovisku nezaškodí ani formou:
  • masáže priamo na pracovisku zdarma (1x mesačne)
  • firemných akcií

Ponúkame aj:
  • Datart kartu - možnosť využiť zľavu na nákup v Datarte
  • Metro kartu

Podporujeme taktiež tvoje kultúrne či športové potreby pomocou:
  • zliav na predstavenia organizované Štátnym divadlom v Košiciach
  • Multisport karty

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí reagujú na pracovnú ponuku. Spoločnosť si však vzhľadom k veľkému počtu záujemcov vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžiniering; strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

  • prax na obdobnej pozícii - 2 roky
  • AJ - min. úroveň B1 (B2 výhodou)
  • znalosť obrábania CNC zariadení a montáže produktov; programovanie PLC/PC (výhodou)
  • skúsenosť s technickou dokumentáciou
  • tímový hráč
  • analytické myslenie
  • technické myslenie

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Katuščáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4514387  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac