Pracovník údržby - Elektrotechnik §22

Gotec Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Javorová 794/15, Partizánske
Termín nástupu
ihneď
1 625 EUR/mesiac- BOZP bonus a dochádzkový bonus (už je zahrnutý v základnej mzde) - mzda nezahŕňa nočné príplatky a nadčasové príplatky, príspevok na stravné 4,20/deň - po dohode práca vhodná aj na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odstraňovať vzniknuté poruchy na výrobných zariadeniach
- operatívne riešiť vzniknuté problémy na rozvádzačoch a iných elektrotechnických
  zariadeniach
- vykonávať preventívnu údržbu podľa plánu preventívnej údržby
- obsluhovať kotolňu a vykonávať údržbu sociálnych zariadení budovy
- viesť a pravidelne aktualizovať príslušné prevádzkové denníky
- práca v trojzmennej prevádzke

- stabilné zamestnanie
- profesionálne zaškolenie
- práca na hlavný pracovný pomer

Ďakujeme všetkým uchádzačom o zamestnanie. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vyžaduje sa odborná spôsobilosť § 22, 23,  skúsenosti v oblasti údržby, manuálna zručnosť, zodpovedný prístup, samostatnosť.

Skupina GOTEC je globálnym hráčom v oblasti automobilového priemyslu. S našou obchodnou jednotkou Coating sme špecialisti na povrchové úpravy a nátery. Od pochopenia potrieb zákazníkov, výkresov, výpočtov a cenových ponúk až po SOP pre diely s povrchovou úpravou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Valenteje
Tel.: +421948960916
E-mail: poslať životopis
ID: 4825655  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 625 EUR/mesiac