Executive assistant

Hessel Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Staničná, Nitra
1 500 EUR/mesiacMzda môže byť upravená na základe Vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý bude pravou rukou vedenia spoločnosti. Vie si zorganizovať prácu, je príjemný a má záujem o dlhodobú spoluprácu.

Medzi hlavné úlohy patrí komplexná zodpovednosť za administratívnu podporu kancelárie spoločnosti, evidencia firemnej korešpondencie: e-maily, pošta a telefonická komunikácia.
Plánovanie a organizovanie pracovných stretnutí a porád nadriadeného. Vypracovanie zápisu a rozdelenie úloh zamestnancom, ktoré vyplynú zo stretnutí. Reporting a spätná väzba nadriadenému.
Preklady dokumentov do a z nemeckého jazyka resp. anglického jazyka.
Príležitostné tlmočenie stretnutí.
Organizačné zabezpečenie návštev (termín, občerstvenie, ubytovanie).

Rezervácia dopravy, ubytovania a cestovného poistenia pri služobných cestách.
Podpora ekon. oddelenia evidovaním faktúr.
Práca s katastrom.

- stabilné zázemie fungujúcej spoločnosti
- kolektív ľudí, ktorí držia spolu

Na výberové konanie budú vybraní uchádzači pozvaní telefonicky, preto prosím zreteľne uveďte Váš telefonický kontakt.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na znalosť jazyka a majú skúsenosti s administratívou.
Všetkým ostatným ďakujeme a želáme veľa úspechov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Mozilla Thunderbird - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívna znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka
- skúsenosti s administratívnou prácou sú nutné
- výborné komunikačné schopnosti
- kultivovaný písomný a telefonický prejav, príjemné vystupovanie
- samostatnosť, presnosť, precíznosť, zodpovednosť a spoľahlivosť, diskrétnosť, iniciatívny prístup k riešeniu problémov, organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu

- vhodná miera empatie, ale i asertivity

Ako full-service supplier poskytujeme služby v oblastiach výroby káblových zväzkov, montáže prepínačov, spracovania plastov a kovov. Hlavnou časťou výrobného programu je výroba káblových zväzkov pre popredných zákazníkov z oblastí automobilového priemyslu, úžitkových vozidiel ako aj neautomobilového sektora. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vo výrobe káblových zväzkov vyvíjame výrobné procesy s vysokým stupňom kvality a nízkymi nákladmi pre výrobu špecifických produktov podľa požiadaviek zákazníkov. Pritom sa opierame o plnoautomatické procesy, kombinované s manuálnymi procesmi na nízkonákladových pracoviskách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Magulová
E-mail: poslať životopis
ID: 4820747  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac