Zásobovač/ka výroby (automotive)

Hörnlein, k.s.

Miesto práce
Bernecká 1823, 936 01 Šahy-Homok
Termín nástupu
ASAP
950 EUR/mesiacMzda od (brutto) 950,-€. + dochádzkový bonus vo výške 80,-€, v prípade slplnenia podmienok + zákonné príplatky (nočné, víkendové)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka
  • Zásobovanie výroby materiálom a obalovým materiálom na základe zoznamu (checkliste)
  • Nakladanie a vykladanie transportných dopravných prostriedkov v prípade potreby
  • Dodržiavanie FIFO princípu a správneho označnia tovaru podľa QMH (príručka kvality)
  • Fyzické preperanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
  • Umiestňovanie prijatého tovaru a zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami
  • Spolupráca pri vykonávaní inventúr
  • Vynášanie odpadov a udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku a v skladových priestoroch
  • Zabezpečenie plynulého odovzdania zmeny, kontrola stavu pracoviska, kontrola ukončenia prác, odovzdávanie informácií nastupujúcej zmene
  • Vykonávanie údržby zvereného vozidla
  • Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku

Práca v 3 resp. 4 zmennej prevádzke.

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť osobného, profesného rastu a vysoká miera sebarealizácie
- doprava z okolia Šiah, Dudiniec a Veľkého Krtíša zabezpečená firemnou dopravou
- pravidelné školenia na prehĺbenie kvalifikácie zamestnancov
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie 4,85€

Ďakujeme za prejavený záujem o pracovnú pozíciu. Oslovení budú len uchádzači, ktorí vyhovujú kritériám zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, všeobecné,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná prax VZV

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vo vedení vysokozdvižného vozíka + platný preukaz vítané
- fyzická zdatnosť
- precíznosť

- samostatnosť

- svedomitosť

- odolnosť voči stresu
- vysoké pracovné nasadenie

Nemecká rodinná firma zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový a potravinársky priemysel s centrálou v Nemecku a závodmi na Slovensku a Mexiku s celkovým počtom pracovníkov 650.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Šaróková
E-mail: poslať životopis
ID: 4829998  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac