Fajn práca v tlačiarenskej firme, bez nočných, prémie

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1 440 - 1 504 EUR/mesiac

Popis práce

Do rodinnej firmy s priateľským kolektívom hľadáme technicky zdatnú posilu, ktorá sa rada učí nové veci. Ak máš kreatívneho ducha a baví ťa manuálna práca, tak nám zašli svoj životopis. Zaškolenie na pozícii je samozrejmosťou a k tomu ponúkame aj dochádzkový bonus, prémie a ďalšie benefity. Nástup je možný ihneď a priamo do kmeňového stavu spoločnosti.

Náplň práce:
- Obsluha a nastavenie tlačiarenských strojov podľa šablón a dokumentácie
- Miešanie farieb
- Zabezpečenie predtlačovej prípravy

Ponúkame

- Dochádzkový bonus
- Polročné prémie 600€
- Navyšovanie mzdy
- Káva a čaj na pracovisku zadarmo
- Stravné lístky
- Práca v malej a stabilnej spoločnosti
- Odborné zaškolenie

Požadujeme

- Manuálna a technická zručnosť
- Ochotu sa učiť novým veciam
- Samostatnosť a spoľahlivosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Marjenková
Tel.: +420731682280
E-mail: poslať životopis