Reagujte bez životopisu

Láka ťa život mesta? Pracuj priamo v Malackách! Vieme ťa ubytovať alebo pomôcť so zálohami.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou/ihneď
922 EUR/mesiac922€/mesiac + príplatky a bonusy. Priemerne si zarobíš 1350€

Popis práce

Máš záujem o prácu v stabilnej firme, ktorá je významným dodávateľom pre automobilový priemysel?
Kľudne ma kontaktuj a rada ti poviem o ponuke viac.
Ubytovanie je priamo v Malackách a do práce ťa bezplatne zoberie autobus z viacerých zastávok.

Náplň práce:
- zakladanie dielov do paliet alebo stroja
- kontrola zvarových strojov
- triedenie dielov
- odoberanie od strojov
- prekladanie a prebaľovanie dielov

Reaguj a dozvieš sa viac :))

Ponúkame

- príspevok na stravovanie
- poskytujeme týždenné zálohy
- možnosť odpracovania nadčasov s výhodným príplatkom
- školiace centrum pre nových pracovníkov
- ponuka je vhodná aj pre absolventa bez praxe

- zabezpečujeme ubytovanie

- do/z práce Vás odvezie firemný autobus ZADARMO

Skalica-Kúty-Malacky
Senica-Plavecký Peter-Malacky
Borský Sv. Jur-Závod-Malacky
Štefanov-Studienka-Malacky

Požadujeme

- práca vhodnejšia pre mužov
- manuálna zručnosť
- vek nad 18 rokov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Lapin
Tel.: +421908764052
E-mail: poslať životopis