Obchodný manažér v medzinárodnom gumárenskom priemysle

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

K výstavisku, Trenčín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiaczákl. mzda môže byť upravená v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme osobu, ktorá má dobré komunikačné schopnosti, skúsenosti s medzinárodným obchodom a ktorá má veľmi dobré organizačné schopnosti. Ponúkame prácu v zaujímavom prostredí, kde dostanete príležitosť komunikovať s poprednými výrobcami pneumatík na svete.

Náplň práce:
Náš obchodný manažér vyhľadáva a vytvára predajné príležitosti na trhu, podľa dostupných kapacít spoločnosti, tak aby vytvárali hodnotu pre zákazníka ale i firmu využívajúc skúsenosti s výrobným nastavením a know- how firmy. Vyvíja a implementuje obchodné stratégie na produkty spoločnosti tak, aby uspokojil potreby zákazníka a súčasne naplnil kapacitné vyťaženie výrobných procesov.

- získava obchodné informácie z dostupných zdrojov, vyhľadáva obchodné príležitosti, vykonáva činnosti spojené s prezentáciou výrobkov a služieb (príprava podkladov, spracovanie prezentácie, prezentácia)
- vytvára sieť kontaktov na rôznych úrovniach štruktúry existujúcich a potenciálnych zákazníkov. zabezpečuje komunikáciu so zákazníkmi a s obchodnými zástupcami na určených teritóriách,
-organizuje program návštev, konferencii, obchodno-technických rokovaní a spracúva relevantné písomnosti (zápis, protokol a pod.)
pripravuje a vykonáva služobné cesty, zúčastňuje sa výstav a spracúva relevantné písomnosti (správa z SC)
- získava informácie o hodnotení dodávateľa, spracúva podklady pre KAM, MS, plán TRo a SP v požadovaných termínoch
- eviduje dopyty a spracúva ponuky, eviduje zákazky a spracúva návrhy zmlúv a spolupracuje pri uzatváraní zmlúv
- pravidelne aktualizuje databázu údajov pre dopyty a zákazky v celom rozsahu v aplikáciách Enovia, Softip a v reporte - plnenie obchodného plánu
- spracúva podklady pre odovzdanie a odovzdáva obchodný prípad do realizácie, spracúva podklady pre fakturáciu, vypracováva expedičné dokumenty, sleduje platby
- reportuje požadované dáta obchodnému riaditeľovi, podieľa sa na tvorbe ročných obchodných plánov
- podieľa sa na vypracovaní stratégie v oblasti predaj a marketing a zlepšovaní procesov
- kompletizuje informácie od zákazníka, získava spätnú väzbu a na základe nej navrhuje zmeny v riešení strojov a zariadení

- mesačné prémie vo výške 5% vyplácané na základe hospodárenia firmy
- koncoročná odmena vo veľmi zaujímavej výške
- notebook a firemný mobil
- skúsenosť s komunikáciou s medzinárodným prostredím a zákazníkmi, ktorými sú najlepší výrobcovia pneumatík na svete.
- možnosť sebarealizácie a uplatnenia svojich schopností
- odborný rast a možnosť kariérneho posunu
- pružná pracovná doba, možnosť pracovať aj na HO (určitý počet dní do mesiaca)
- práca v stabilnej dlhodobo pôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu, zohraný tím nákupcov
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- príspevok na stravu nad rámec ZP

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodu, produktového manažmentu, projektového plánovania v zákazkovej výrobe

Počet rokov praxe

3

Hľadáme kolegu, ktorý je dobrý v komunikácii a zákazník by mal byť pre Vás na prvom mieste. Táto pozícia je o to zaujímavejšia, že môžete naplno prejaviť Vaše skúsenosti a zručnosti v medzinárodnom obchode v komunikácii s najvýznamnejšími výrobcami pneumatík na svete.
Benefitom pre Vás môžu byť služobné cesty do zaujímavých krajín a spoznanie ľudí mnohých kultúr.

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Kvasnicová
Tel.: +421917651646
E-mail: poslať životopis
ID: 4454423  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac