Spojme Tvoj talent s našimi možnosťami

Where
Talent Meets
Opportunity

Spojme Tvoj talent
s našimi možnosťami

Senior Transfer Pricing Analyst

Dvořákovo nábrežie 10, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve Teba?
Orientuješ sa v pravidlách transferového oceňovania a vieš aplikovať najvhodnejšiu metódu pri skúmaní kontrolovaných transakcií? Ponúkame vynikajúcu príležitosť pre skúseného kandidáta, ktorý svojimi znalosťami posilní tím na daňovom oddelení. Na tejto pozícii sa budeš venovať poradenstvu pri transakciách a ich nastavovaní. Svoje strategické zmýšľanie využiješ pri medzinárodných projektoch a pri spolupráci so zahraničnými autoritami.

Ak zvládneš dôkladne analyzovať, že navrhnuté ocenenie transakcie je skutočne trhové a vieš ako reagovať na výzvy daňových úradov, tak hľadáme práve Teba. Zároveň očakávame, že si udržiavaš aktuálny prehľad o legislatívnych zmenách a metodikách v oblasti transferového oceňovania. Budeš prínosom pre našich mladších kolegov, ktorí sa od Teba veľa naučia.

Aká bude Tvoja úloha?
  • posudzovať existujúce transakcie prebiehajúce u klientov a identifikovať rizikové transakcie,
  • určovať najvhodnejšie metódy pre stanovenie transferových cien s cieľom zvyšovať daňovú efektívnosť v medziach platnej daňovej legislatívy,
  • dohliadať na juniornejších kolegov pri príprave dokumentácie a analýzy porovnateľnosti (benchmarking),
  • zastupovať klientov pri komunikácii s daňovým úradom a pri daňových kontrolách,
  • aktívne komunikovať s klientmi, podieľať sa na vzdelávacích aktivitách, budovať značku a svoj kariérny rast.

Chceš nájsť tím, do ktorého zapadneš?
V KPMG sú ľudia na prvom mieste. Budeš členom komunity, ktorá je otvorená a získaš kolegov, ktorí Ti poskytnú pomoc a podporu. Okrem super kolektívu tak získaš aj nové znalosti a skúsenosti a tie sú na nezaplatenie.

Čo Ti vieme ponúknuť my?
  • kariérny rozvoj s možnosťou pravidelného povýšenia a platového rastu,
  • kontinuálne vzdelávanie a podporu na zvýšenie kvalifikácie,
  • hybridný model práce (kombinácia home office a office),
  • možnosť zúčastniť sa zahraničných stáží,
  • dni voľna navyše a Summer short Fridays (krátke piatky),
  • príležitosť byť súčasťou CSR projektov + 2 dni na CSR aktivity a dobrovoľníctvo,
  • MultiSport kartu, Wellbeing Program a psychologické poradenstvo pre zamestnancov a rodinných príslušníkov,
  • teambuilding aktivity a Buddy program (podpora ostrieľaného kolegu),
  • notebook a mobilný telefón s dátami aj na súkromné účely,
  • korporátne zľavy u partnerov (napr. KIA, BeBe Hair, Union, Raj zdravia, SND a i.),
  • finančnú odmenu za odporučenie nového kolegu a ďalšie finančné benefity.

Čo by si mal/-a ešte vedieť?
  • Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer
  • Typ zmluvného vzťahu: pracovná zmluva
  • Dĺžka pracovného pomeru: doba neurčitá

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Čo je pre nás dôležité?
  • vysokoškolské vzdelanie ekonomického a finančného zamerania,
  • 2-3 roky skúseností v oblasti transferového oceňovania,
  • orientovať sa v legislatíve a OECD metodikách v oblasti transferového oceňovania,
  • ovládať anglický jazyk – pokročilý (B2),
  • vedieť pracovať s balíčkom MS office – pokročilý,
  • mať zodpovedný prístup ku práci,
  • mať analytické myslenie,

Spoločnosť KPMG pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Za ten čas sme si vybudovali rozsiahlu sieť klientov, medzi ktorých patria malé a stredne veľké slovenské spoločnosti, korporácie, organizácie štátnej a verejnej správy a súkromní investori zo všetkých hlavných priemyselných odvetví. Dnes máme na Slovensku viac ako 400 zamestnancov, ktorí poskytujú široký rozsah profesionálnych služieb v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva.
Spoločne vytvárame hodnoty, ktorým veríme, napredujeme, napĺňame výzvy, ktoré sme si stanovili, pracujeme s nadšením a s cieľom budovať dôveru našich ľudí, partnerov a klientov. Značka KPMG je výnimočná, spája v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a prosperity. Vytvárame motivujúce pracovné prostredie, spolupracujeme s komunitami a podporujeme spoločenskú zodpovednosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: KPMG Slovensko
E-mail: poslať životopis

Pošli nám životopis