Reagujte bez životopisu

Nastavovač/Nástrojár na TPP - plat až do 1650/mes s odmenou a bonusom za dochádzku!

LADAKA s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
1 190 - 1 650 EUR/mesiacFinálne platové ohodnotenie závisí od individuálnych schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme skúseného hráča do tímu, ktorý hľadá stabilné zamestnanie v nemeckej spoločnosti.

        - Nastavovač (vstrekolisov):

  • Nastavovanie strojov a prídavných zariadení
  • Kontrola a údržba strojov/ zariadení
  • Rozbeh a uvoľňovanie výroby
  • Komunikácia s kolegami obsluhy strojov
  • Práca v trojzmennej prevádzke - 7,5hod / denne
  • - Nástrojár:
  • Oprava a úprava lisovacích foriem a náhradných dielov
  • Montáž nástrojov a spustenie po údržbe
  • Sústruženie, frézovanie, vŕtanie, brúsenie
  • Výroba nových foriem a dielov
  • Obsluha výrobných strojov a zariadení
  • Kontrola kvality výrobkov
  • Zapisovanie výrobných údajov a hodnotení výrobných procesov
  • Práca v tíme a podpora kolegov
  • Práca v dvojzmennej prevádzke - 8 hod. / denne
  • Typický deň na pozícii Nastavovač/Nástrojár: Nastavovanie strojov a prídavných zariadení, kontrola kvality výrobkov, oprava a úprava lisovacích foriem a náhradných dielov, zapisovanie výrobných údajov a hodnotení výrobných procesov.

  • Zmluva na trvalý pracovný pomer,
  • Stabilita zamestnania,
  • Dochádzkový bonus (100 EUR mesačne),
  • Vernostný bonus,
  • Stravné lístky,
  • Nadštandardný nočný príplatok,
  • Odmena za nového kolegu,
  • Starostlivosť o zvyšovanie kvalifikácie.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu využi uvedené kontaktné údaje, prosím :
Email pre zaslanie životopisu: [email protected]
alebo
Kontaktná osoba: Veronika Gondárová
Telefonický kontakt: 0905 277 910

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov s dôrazom na pracovné skúsenosti a požiadavky kladené na pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Ostatná priemyselná výroba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické a strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel

Počet rokov praxe

1

Máš skúsenosti s nastavovaním vstrekolisov alebo opravy lisovacích foriem?

Pristupuješ k práci zodpovedne, si lojálny a spoľahlivý?

Ak si si odpovedal áno tak si to práve TY, koho na túto pracovnú pozíciu hľadáme.

Naša agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Zameriavame sa nie len na personálny leasing ale ponúkame naše služby aj v oblasti recruitmentu profesionálov. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

ID: 4834136  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/mesiac