Predajca plotov na predajni Ploty Lemon v Nižnej na Orave | LEMON trade, s.r.o.

LEMON trade, s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 849, Nižná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacPracovná doba: Po-Pia: 8-16:30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha zákazníkov na predajni.
- Poradenstvo pri výbere oplotenia.
- Telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi.
Produkty, ktoré sa nachádzajú na predajni nájdete na našom webe: www.plotylemon.sk

- práca v stabilnej a prosperujúcej rodinnej firme na Orave - Lemon trade, s.r.o.
- výhodné platové ohodnotenie

- nástupný plat: 6€/hod v čistom
- zvýšenie mzdy o 10% po 3 mesiacoch skúšobnej doby, po 1 roku +10%
- firemný telefón
- stravné lístky
- koncoročné odmeny
- firemné akcie, vzdelávanie zamestnancov
- príjemný a stály pracovný kolektív

Pracovná doba:
Po-Pia: 8-16:30
Miesto výkonu práce: Družstevná 849, Nižná, 027 43 - PLOTY LEMON

V prípade, že máte záujem o túto pracovnú pozíciu, kontaktujte nás telefonicky +421 948 660 366 - kde Vám poskytneme viac informácii, dohodneme si osobné stretnutie, ukážeme Vám pracovisko, kolegov a odpovieme na všetky Vaše otázky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Dôležité je nebáť sa komunikovať so zákazníkom, mať príjemné vystupovanie, vítaná je schopnosť rýchlo sa učiť. Všetko ostatné zaučíme. Práca je vhodná pre mužov. Práca vyžaduje každodennú osobnú komunikáciu so zákazníkmi na predajni (práca je vykonávaná v interiéri a v lete aj v exteriéri). Uprednostňujeme záujemcov z okresu Tvrdošín. Mzda vychádza na 6€/hod v čistom.

Firma LEMON trade, s.r.o. - PlotyLemon je rodinná, obchodno-výrobná spoločnosť sídliaca v Nižnej na Orave. Výrobe a predaju gabionov a plotov sa venuje už od roku 2002 a pôsobí na Slovensku, v Česku, Poľsku, Maďarsku a Rakúsku. Zamestnáva cez 50 zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Linda Lemonová
Tel.: +421948660366
E-mail: poslať životopis
ID: 4826267  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac