Bezpečnostný technik / technik PO

LESTOM, s.r.o.

Miesto práce
Novohradská 31, Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacPriznanie inzerovanej hrubej mzdy závisí od dĺžky praktických skúseností uchádzača o zamestnanie a od jeho nadobudnutých osvedčení potrebných pre výkon pracovnej činnosti technika PO a bezpečnostného technika.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon činnosti bezpečnostného technika, technika PO. Práca v zmysle povinností vyplývajúcich z platnej legislatívy, zákona o BOZP a zákona o OPP – starostlivosť o zverených zákazníkov. Tímová aj samostatná práca.

Informácie o výberovom konaní

Osvedčenie BT

Osvedčenie PO

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnostnotechnické služby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

príjemné vystupovanie, samostatnosť, tímová práca, zodpovedný prístup k práci, flexibilita, precíznosť, lojálnosť

Sme spoločnosť poskytujúca služby akreditovaného školiaceho strediska – odborná výchova a vzdelávanie špecifických pracovných činností a iné doplnkové služby.
Medzi portfólio našich služieb patrí:
- Poskytovanie služieb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP)
- Ochrany pred požiarmi (OPP)
- Revízie vyhradených technických zariadení (VTZ)
- Rôzne druhy kurzov (zváračský kurz, kurz obsluhy motorových píl, kurz obsluhy lesných, poľnohospodárskych, stavebných strojov, lešenársky kurz, kurz obsluhy motorových vozíkov a ďalšie kurzy.)

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Bodorová
Tel.: +421948551007
E-mail: poslať životopis
ID: 4834067  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac