Front Office Manager

M3 group, s. r. o.

Miesto práce
Boutique Hotel Kalix ****, Františka Hečku, Poprad-Stráže
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacPríplatky za sviatky, soboty a nedele, Odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád prácu s ľuďmi a dokážeš citlivo vnímať potreby zákazníkov?   Do nášho unikátneho boutique hotela hľadáme kandidáta, ktorý vie zladiť potenciál prevádzky s očakávaniami hostí.

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou :

Zodpovednosť za procesy check-in a check-out a celkový chod recepcie

Poskytovanie komplexných informácií hosťom

Aktualizovanie, kontrola a potvrdzovanie rezervácii hostí

Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, administratíva spojená s chodom recepcie

Práca s finančnou hotovosťou, zodpovednosť za prijaté online/offline platby, kompletná denná uzávierka

Práca s rezervačným a kartovým softwarom

Príprava a obsluha nápojov v lobby bare

Spolupráca pri príprave marketingových kampaní

Reporty pre finančné oddelenie

Spolupráca s ostatnými oddeleniami hotela

Práca v príjemnom kolektíve

Férové platové podmienky

Príplatky na stravné

Príjemné pracovné prostredie

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. So zaslaním životopisu zároveň vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely tohto výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Flexibilita

Pracovná doba od 13:00 - 21:30 päť dní v týždni podľa dohody

Pracovný fond - 40 hodín týždenne

Samostatnosť

Zodpovednosť

Skúsenosti so servírovaním nápojov vítané

Skúsenosti s prácou s rezervačným programom

Kalix Boutique Hotel **** je nový hotel v širšom centre Popradu, v časti Poprad - Stráže. Poskytuje ubytovanie v 20 izbách. Svojimi službami má ambície osloviť hostí, ktorí preferujú komfort, súkromie, pokoj a prívetivú atmosféru.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Herdová
E-mail: poslať životopis
ID: 4824143  Dátum zverejnenia: 8.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac