Letná brigáda pre študentov

Maladinovo s.r.o.

Miesto práce
Pri Zátoke, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
5 - 8 EUR/hod.+ príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatky v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa ako brigádnik súčasťou nášho tímu, či už v reštaurácii a v kuchyni, na recepcii alebo na našom móle.

O svoju mzdu sa postaráš sám, do výšky tvojej šikovnosti.

Štart od 5,50€ brutto.

Odmeny vyplácame vždy načas spolu s príplatkami za sobotu, nedeľu či sviatok. Zaškolenie je samozrejmosťou.

Poskytujeme ubytovanie v prípade potreby. Získaš všetky zľavy na služby v rezorte a stravovanie, rovnako aj vo wellnesse a pivných kúpeľoch.

Svoje životopisy nám posielajte do 20.5.2024 na e-mail: [email protected]

- práca v príjemnom mladom kolektíve
- stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti
- zabezpečené stravovanie (zľava 20% v našej reštaurácii Bernard Pub)
- práca v prestížnom rezorte Maladinovo

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- proaktivita
- flexibilita
- spoľahlivosť

Ubytovací komplex na brehu Liptovskej Mary, ktorý tvorí 7 apartmánových domov s 91 apartmánmi, wellness a reštaurácia Bernard Pub Maladinovo. Miesto práce sa nachádza len 10 min. pešo od Aquaparku Tatralandia, na brehu Liptovskej Mary a 1,8 km od vlakovej stanice v Liptovskom Mikuláši.

Viac info o rezorte: www.maladinovo.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Stanislava Ilavská
E-mail: poslať životopis
ID: 4826091  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.