Launch manager

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti so zavádzaním nových projektov a predsériovou výrobou? Chcete sa vo svojej kariére posunúť a komunikácia v anglickom jazyku pre Vás nie je žiaden problém? Neváhajte sa nám ozvať a pošlite nám svoj životopis!

Vašou náplňou práce bude:

• Plánovanie, posudzovanie a realizácia výrobných procesov produktov podľa požiadaviek zákazníka
• Prepojenie medzi tímom výskumu a vývoja, európskym priemyselným tímom a závodom na implementáciu a úpravu produktov a procesov
• Koordinácia výrobného tímu od pilotnej prevádzky až po sériovú výrobu.
• Spolupráca s tímom výskumu a vývoja, najmä podieľanie sa na aktivitách pokročilého plánovania kvality produktov (APQP)
• Definovanie procesu realizácie produktu v spolupráci s tímom technológie a kvality (náklady na projekt, cycle time study, vypracovanie strojových inštrukcií a procesných parametrov)
• Monitoring vývoja a implementovanie aktivít podľa interného včasného výrobného postupu
• Koordinácia všetkých činností pri spustení, úprave procesov alebo prevode
• Vykonávanie a monitoring výrobných sérií
• Sledovanie výrobných nákladov podporovaných všetkými oddeleniami
• Vytváranie postupov, pracovných pokynov, kontrolných pokynov súvisiacich s novým procesom
• Zabezpečenie konečnej kvalifikácie procesu

• Práca s high-tech systémami a komponentmi.
Bonus a výhody:
• Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)
• Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov
• Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)
• Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách
• Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Trainee program pre študentov
• Referral program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
• Skúsenosti v automobilovom priemysle; 5 až 8 rokov skúseností vo výrobnom procese, technológii, znalosti kvality, logistiky, vybavenia.
• Ekonomické pojmy a finančná znalosť.
• Plynulá angličtina, ďalšie jazyky výhodou (taliančina, francúzština, nemčina).
• Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Autocad alebo podobné aplikácie.
• Normy automobilového priemyslu.
• Projektový manažment.
• Nástroje na riešenie problémov a neustále zlepšovanie.
• Znalosť SAP
•  Znalosť ISO TS.
• Nástroje základnej kvality, FMEA, PPAP, P-FMEA, plán kontroly.
• Precíznosť a zodpovednosť, odolnosť voči stresu, flexibilita.
• Vodcovské schopnosti a zmysel pre autonómiu;
• Efektívna komunikácia.
• Tímový hráč.
• Organizácia, plánovanie a kontrola.
• Ochota a schopnosť učiť sa.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Lukčová
Tel.: +421903552792
E-mail: poslať životopis