Dizajnér s nemeckým jazykom

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho konštruktéra, ktorý má rád výzvy a chce sa zapojiť do tvorby nových produktov. Viete sa dohovoriť v Nemeckom jazyku? Tak neváhajte a dajte o sebe vedieť.

Čo bude Vašou úlohou?
• Konzultácia s klientmi najmä prostredníctvom telefonickej alebo písomnej komunikácie týkajúcej sa vhodných konštrukčných riešení, posudzovanie technickej uskutočniteľnosti daného dopytu.
• Overovanie správnosti návrhov konštrukcie výrobkov v prípade, že tieto zákazníci konštruujú nezávisle v konštrukčných programoch pred ich zadaním do výroby.
• Cielená komunikácia a koordinácia postupov naprieč oddeleniami.
• Cenotvorba a potvrdenie objednávok v konštrukčných programoch a ich zadanie do výroby podľa vytvoreného výrobného listu.
• Spracovanie výrobných výkresových dokumentácií pre objednávanie hliníkového materiálu a realizácia objednávok u dodávateľov v spolupráci s príslušnými oddeleniami.
• Poskytovanie potrebného technického poradenstva pre zákazníkov, dodávateľov a partnerské spoločnosti pri montáži alebo servise výrobkov.
• Objednávanie špecifických doplnkov ako sú dekoračné výplne, špeciálne hardvérové sady atď. a konzultácie s dodávateľmi.
• Zaznamenávanie jednotlivých objednávok do výrobných dávok, triedenie podľa stanovených parametrov a interných požiadaviek.
• Zadávanie skla, výplní, parapetov a doplnkov vrátane techník tienenia do programu na spracovanie objednávok.
• Identifikácia potrebných špecifických komponentov, ktoré nie sú súčasťou výrobných štandardov u dodávateľov, overenie ich kompatibility s výrobkami.

• bonusový systém
• príspevok do III. piliera
• pružný pracovný čas
• narodeninový darček
• vianočný darček
• Cafetéria systém

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• AUTOCAD
• nutnosť ovládania nemeckého jazyka
• zodpovednosť, samostatnosť, rozhodnosť, spoľahlivosť
• aktívny prístup

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Dancáková
E-mail: poslať životopis