E-drafter/Kreslič elektro projekcie - pozícia vhodná pre absolventa

Manz Slovakia s.r.o.

MANZ Slovakia, s.r.o., Rybárska, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacod 1300 EUR/mesiac, konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kreslenie a modifikácia elektrických a pneumatických plánov v ECAD ePlan P8
• Úprava a zmena výrobných dokumentov, kusovníkov a sprievodnej zákazníckej dokumentácie pre elektro projekciu
• Podpora v prípade nutnosti vykonať aktualizácie a zmeny v elektrických a pneumatických schémach na základe vstupov od výroby alebo zákazníka
• Úzka spolupráca a koordinácia s lead engineerom elektro konštrukcie
• Aktívna účasť na medzipodnikovej štandardizácii a optimalizácii procesov v oblasti projektovania elektro

• práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
• možnosť profesionálneho rastu
• možnosť práce v oblasti hi-tech
• príjemné pracovné prostredie
• 13-ty plat
• firemné vzdelávanie
• firemné akcie
• ostatné benefity (príspevky zo sociálneho fondu, stravovanie priamo v spoločnosti, team buildingy…)

Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na pozvanie na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, (Technická) informatika, mechatronika, automatizačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Teams - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Tímová spolupráca

• Samostatnosť

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory za ochranu klímy v roku 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4831820  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac