Logo Ments s. r. o.

Právny asistent/-ka

Ments s. r. o.

Miesto práce
Kernov dom, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 EUR/hod.podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupodieľanie sa na komplexných zadaniach, projektoch a transakciách pre inštitucionálnych klientov
• Právne analýzy
• Komunikácia s orgánmi verejnej správy
• Právna podpora členov tímu
• Pomoc pri organizovaní chodu kancelárie

• kompetitívna mzda
• mentorship program (každému právnikovi pridelený ako mentor seniornejší advokát, ktorý zodpovedá za rozvoj svojho mentee)
• pracovný Macbook Air
• práca v novej, modernej a inovatívnej kancelárii
• flexibilný pracovný čas v závislosti od školských povinností
• plnohodnotný člen tímu
• exkluzívne pracovné priestory na Hviezdoslavovom námestí v centre Bratislavy

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vhodní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Mac OS - Mierne pokročilý

• Zodpovednosť
• Samostatnosť
• Ochota vzdelávať sa a byť tímový hráč
• Flexibilita

Advokátska kancelária Ments je novou modernou butikovou kanceláriou na slovenskom právnom trhu, ktorú založili advokáti s dlhoročnými skúsenosťami z prestížnej slovenskej full-service právnej firmy. V Ments sa sústredíme na vybrané právne oblasti, v ktorých prepájame bohaté právne skúsenosti s trhovými znalosťami a to za pomoci najnovších technológií a s použitím inovatívnych riešení. Našou snahou je vytvorenie unikátneho inkluzívneho prostredia, v ktorom je každý právnik plnohodnotne zapojený do aktívnych projektov. Hlavnou expertízou Ments sú oblasti M&A, Life Sciences, Commercial Leases a Compliance, ako aj ďalšie oblasti v závislosti od požiadaviek klientov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Lisyová
Tel.: +421907147100
E-mail: poslať životopis
ID: 4819296  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.