Kuchár - prac. doba 7,00 -17,00 - fastfood OC Avion krátky/dlhý týždeň

MERK s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohoda
Od 2 000 EUR/mesiaczákladný plat 2000€ brutto, plus odmeny do 200€ podľa obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň:
• spolupodieľanie sa na zostavovaní dennej ponuky
• príprava stálej ponuky
• organizácia chodu kuchyne
• kontrola stavu zásob, objednávanie tovaru, hospodárne narábanie so surovinami
• kontrola vydávaných jedál
• príjem a výdaj surovín a tovaru na sklad a zo skladu
• čistota a poriadok na pracovisku
• dodržiavanie platnej legislatívy, tech. postupov, noriem a kalkulácií, HACCP
• estetické cítenie, ochota vzdelávať, skúšať nové jedlá sa a byť prínosom pri tvorbe menu

• stabilné zamestnanie
• ak potrebuješ ubytovanie, zabezpečíme ho
• máš u nás plnú podporu v sebarealizácii a inovatívnych nápadoch
• employee card - zamestnanecká zľava do všetkých našich reštaurácií vo výške 30%
• kvalitnú a chutnú zamestnaneckú stravu
• ak máš vo svojom okolí niekoho, kto by u nás rád pracoval, radi Ťa za odporúčanie odmeníme zaujímavým odporúčacím bonusom vo výške 200€ až 400€

Informácie o výberovom konaní

• pracuje sa 7,00 -17,00 , krátky/dlhý týždeň

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• vyučený v odbore výhoda
• prax povinná min. 2 roky
• ak uchádzač nie je vyučený v odbore, požadujeme hygienické minimum a zdravotný preukaz
• profesionalita a odbornosť
• ochota školiť a vzdelávať sa
• samostatnosť, iniciatívny a zodpovedný prístup k práci
• odolnosť voči stresu

Koliba je tradičná domáca slovenská kuchyňa pre celú rodinu.
Jedlá varíme podľa starých domácich receptúr.
Každý deň ponúkame čerstvé polievky, denné menu a stálu ponuku jedál z čerstvých surovín od slovenských dodávateľov.
Koliba je miesto kde sa najedia malí aj veľkí.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Hos
Tel.: +421905267709
E-mail: poslať životopis
ID: 4833860  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac