Riaditeľ/ ka ZUŠ Sliač

Mesto Sliač

Miesto práce
Sliače
Termín nástupu
1.7.2024
1 000 EUR/mesiacPlatové podmienky sú určené v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a znení neskorších predpisov v nadväznosti na zákon č.138/2019 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zoznam požadovaných dokladov:

písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania,

profesijný štruktúrovaný životopis,

overené kópie dokladov o dosiahnutom požadovanom vzdelaní,

potvrdenie o dĺžke výkonu pracovnej činnosti pedagogického zamestnanca,

čestné vyhlásenie o bezúhonnosti na výkon pracovnej činnosti pedagogického zamestnanca,

údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z Registra trestov,

potvrdenie lekára o telesnej a duševnej spôsobilosti pre výkon činnosti pedagogického zamestnanca,

návrh vlastnej koncepcie rozvoja základnej umeleckej školy na 5 ročné funkčné obdobie (v rozsahu najviac 3 strany, typ písma Times New Roman, veľkosť písma 12, riadkovanie 1, okraje zo všetkých strán 2,5 cm, so zarovnaním do bloku). Návrh koncepcie má obsahovať ciele a návrhy konkrétnych úloh k ich splneniu v rôznych oblastiach z pohľadu uchádzača,

kópie dokladov o absolvovanom ďalšom vzdelávaní,

písomný súhlas na spracovanie osobných údajov pre potreby výberového konania podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých predpisov,

čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v prílohách žiadosti.

Žiadosť o účasť na výberovom konaní s požadovanými dokladmi žiadame doručiť do podateľne Mestského úradu Sliač, alebo poštou na adresu Mestský úrad Sliač, Letecká 1, 96231 Sliač, v uzatvorenej obálke s označením „VÝBEROVÉ KONANIE — ZUŠ SNP 308/39 — NEOTVÁRAŤ“ do 20.5.2024 do 11,30 hod. Termín, čas a miesto uskutočnenia výberového konania bude uchádzačovi, ktorý spĺňa požadované kvalifikačné a iné predpoklady oznámené písomne najmenej 7 dní pred jeho uskutočnením. V prípade využitia poštových služieb je rozhodujúci dátum doručenia zásielky, nie dátum odoslania na prepravu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Word, Excel, internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadované kvalifikačné a iné predpoklady:

kvalifikačné predpoklady pre výkon pedagogickej činnosti a pre daný druh a typ školy v zmysle zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a podľa vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 173/2023 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov,

najmenej 5 rokov výkonu pedagogickej praxe ku dňu uskutočnenia výberového konania podľa § 3 ods. 5 písmena b) zákona č. 596/2003 Z.z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,

bezúhonnosť podľa § 15a) ods.l zákona č. 138/2019 Z.z. v znení neskorších predpisov,

zdravotná spôsobilosť podľa § 16 zákona č. 138/2019 Z.z.,

ovládanie štátneho jazyka podľa § 17 zákona č. 138/2019 Z z.,

riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti,

znalosť práce s PC (Word, Excel, Internet),

znalosť legislatívy a právnych predpisov pre oblasť regionálneho školstva, osobitne pre základnú umeleckú školu,

morálna zodpovednosť

vítané skúsenosti v oblasti riadenia základnej umeleckej školy

samostatnosť, schopnosť plánovať, zodpovednosť, spoľahlivosť,

Mesto Sliač je samostatný územný samosprávny a správny celok Slovenskej republiky; združuje osoby, ktoré majú na jeho území trvalý pobyt. Mesto Sliač je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a s vlastnými príjmami. Základnou úlohou mesta pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jeho územia a o potreby jeho obyvateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing.Mgr. Ľubica Balgová
Tel.: +421903298210
E-mail: poslať životopis
ID: 4824142  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac