Можливість для людей з України

Obsluha remeselnej zmrzliny

Moritz ba s. r. o.

Miesto práce
Laurinská 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
7 EUR/hod.Celková mzda závisí od konkrétneho uchádzača, jeho schopností a prístupu. Preferujeme stabilných pracovníkov, kde mzda môže zásadne prevýšiť ponúkanú nástupnú úroveň. Tringelty, osobnostné príplatky ako aj podiel na dosiahnutej tržbe samozrejmosťou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš zaujímavú a nenáročnú prácu (brigádu) v srdci Starého mesta? Tak neváhaj a doplň náš osemčlenný tím ľudi v Moritz Eis. Že čo budeš robiť? Naučís sa pracovať s prémiovou remeselné vyrábanou zmrzlinou, či už vo forme sorbetov alebo gelata, veľa nového sa dozvieš a každý deň bude iný. Neváhaj a pridaj s k nám.

-veľmi flexibilná pracovná doba

-pitný režim na pracovisku

-neobmedzená konzumácia kávy

-zľavové benefity v sieti našich prevádzok

-osobnostné príplatky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sme spoločnosť zaoberajúca sa výrobou remeselnej zmrzliny vo forme sorbetov a gelata.

Kontakt

ID: 4833892  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.