Programový/projektový manažér/ka

Nadácia Pomoc druhému

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 400 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude závisieť od skúseností a kvalifikácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a zodpovedného kolegu, ktorý má minimálne 3 roky skúsenosti s prácou na pozícii programového manažéra v neziskovej organizácii.

Náplň práce:
• dohľad a správa existujúcich programov
• plánovanie a realizácia programov nadácie a jej aktivít v súlade s našim poslaním a cieľmi
• rozvíjanie dlhodobých cieľov a zámerov nadácie na dosiahnutie úspešného výsledku všetkých programov a projektov
• písanie, predkladanie a získavanie projektových grantov
• rozvíjanie zdrojov financovania na podporu existujúcich a plánovaných aktivít programov
• vypracovanie komunikačného materiálu (newsletter, letáky a pod.)

Čo ponúkame?
- prácu v mladom kolektíve
- priestor na sebarealizáciu, vymýšľanie a posúvanie vlastných nápadov a zlepšení
- prácu, ktorá má zmysel – pomôžeš nám pomáhať
- otvorenú a neformálnu firemnú kultúru

Do našej nadácie hľadáme novú kolegyňu či kolegu, ktorý bude spolu s nami plniť ciele a vízie našej nadácie. Máš skúsenosti s prácou v neziskovom sektore, podieľaní sa na tvorbe nových programov, si komunikatívny a spoľahlivý? Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis a motivačný list najneskôr do 15. 6. 2024.
Vyhradzujeme si právo na odpoveď iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požadované kritériá pre danú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálny rozvoj, ekonómia, sociálna práca, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Canva - Základy
Mailchimp - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Neziskový sektor

Počet rokov praxe

3

- nadšenie a pracovné nasadenie
- samostatnosť a zodpovednosť
- tímový duch
- proaktívny prístup

Nadácia Pomoc druhému bola založená v roku 2005 s cieľom pomáhať deťom a mladým dospelým so zdravotným znevýhodnením a ich rodinám začleniť sa do spoločnosti a žiť plnohodnotný život. V roku 2016 sme založili vlastné neziskové zdravotnícke Rehabilitačné centrum Natália. Naša nadácia má aj vlastný darcovský portál zameraný na pomoc deťom a mladým dospelým so zdravotným znevýhodnením.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4832176  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac