Logo Národné divadlo Košice

Umelecký krajčír

Národné divadlo Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.09.2024
900 EUR/mesiacPráca vo verejnom záujme. Funkčný plat v zmysle platných právnych predpisov (zákon č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme) a podnikovej kolektívnej zmluvy, ktorý sa odvíja od kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vyučenú krajčírku, resp. šikovnú krajčírku s praxou a bohatými skúsenosťami. V jej náplni práce bude:

  • výroba kostýmov z vystrihnutých zložiek a dielov podľa nákresu a usmernenia majstrovej dielní,
  • zhotovovanie modelov scénických kostýmov v súlade s režijnou koncepciou inscenácie podľa návrhov výtvarníka s tvorivým uplatnením poznatkov historických vývojových etáp v odievaní.

• práca v stabilnej a prestížnej organizácii
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• spoločenské aktivity
• Multisport program

Ak Vás pozícia zaujala, prosím pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Vyhovujúcich kandidátov budeme telefonicky kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2024 (ostáva ešte 87 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore umeleckého priemyslu - krajčírstvo, odevníctvo

Počet rokov praxe

3

Od kandidáta očakávame kreativitu, trpezlivosť a samostatnosť.

Predmetom činnosti Národné divadla Košice je naštudovanie a verejné šírenie diel pôvodnej a svetovej dramatickej, hudobno-dramatickej a hudobnej tvorby s cieľom prispievať k všestrannému rozvoju divadelnej kultúry v Slovenskej republike a reprezentovaniu slovenského divadelného umenia v zahraničí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Hrindová
E-mail: poslať životopis
ID: 4823460  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac