Logo New Era Solutions s.r.o.

Kreatívny web designer hľadáme pre náš tím na tvorbu moderných webstránok,Social Content Creator - tvorba obsahu pre značku s veľkým potenciálom

New Era Solutions s.r.o.

Stará Vajnorská 15, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
1 300 - 2 000 EUR/mesiacMožnosť rastu mzdy pri raste spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú kreatívnu silu, pripravujeme jedinečný projekt na Slovenskom trhu, a ak si kreatívny máš skúsenosti či už s tvorbou web stránok, google ads, google analytici, tvorbou social médiá content alebo tvorením, či manažmentom kampaní tak hľadáme práve teba.

Ak sa nebojíš žiadnej výzvy a len tak ťa niečo nerozhodí daj nám o sebe vedieť.

Ak chceš pracovať v dynamickom prostredí plnej kreativity od tvorenia podcastov, hudby, klipov, správ, detských programov či memečiek daj nám o sebe vedieť.

Ak vieš všetko o facebooku, tik-toku či youtube daj nám o sebe vedieť.

Ak rád tvoríš video obsah a vieš, ako na to daj nám o sebe vedieť.

Ak máš prehľad o všetkom, čo sa vo svete deje a myslíš si, že by si vedel o dianí informovať daj nám o sebe vedieť.

Ak vieš manažovať reklamné účty, ako profesionál daj nám o sebe vedieť.

Ak vieš tvoriť stránky, ako nik iný daj nám o sebe vedieť.

Ak si vieš seba predstaviť na obrazovke daj nám o sebe vedieť.

Nech už je čokoľvek v čom si dobrý daj nám o sebe vedieť a spolu vytvoríme niečo, čo na Slovenskom trhu ešte nebolo.

Dynamické prostredie, možnosť čiastočne pracovať z domu, flexibilný pracovný čas, možnosť stretávať sa so zaujímavými osobnosťami. Možnosť získať priestor pre tvorbu aj vlastných projektov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vitajte v spoločnosti New Era Solutions, revolučnej sile v oblasti sociálnych sietí a online vysielania na Slovenskom trhu! Sme tu s jediným cieľom - zmeniť spôsob, akým ľudia komunikujú, tvoria a zdieľajú obsah na internete.

Naša spoločnosť prináša novú éru digitálnej interakcie a zábavy, ktorá oslovuje všetky vekové skupiny. Od najmenších detí až po múdrych dôchodcov, máme projekty a služby pre každého.

Pre našich najmenších používateľov pripravujeme interaktívne edukačné aplikácie a zábavný obsah, ktorý nielenže rozvíja ich schopnosti, ale aj podnecuje ich zvedavosť a kreativitu.

Pre mladých dospelých a profesionálov máme platformy na zdieľanie obsahu, sociálne siete a online komunitné priestory, kde sa môžu pripojiť k rovnako zmýšľajúcim jednotlivcom, zdieľať svoje záujmy a rozvíjať svoje osobné aj profesionálne siete.

A pre našich múdrych seniorov prinášame možnosti na vzdelávanie sa a tiež prístup k širokej škále zábavy a programov, ktoré im umožnia zostať pripojení a aktívni vo svojich zlatých rokoch.

Spoločnosť New Era Solutions je viac než len obyčajná firma - sme dynamickým motorom premeny digitálnej krajiny a priekopníkom nových foriem online interakcie. Spolu s nami sa pripravte na novú éru digitálnej komunikácie a zábavy!

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Dedák
Tel.: +421905203127
E-mail: poslať životopis
ID: 4821237  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac