Logo New School Communications s.r.o.

PPC manažérka/manažér

New School Communications s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme PPC manažéra/ku, ktorá sa chce stať dlhodobou súčasťou nášho úspešného príbehu.

Tvoje úlohy:
• Vytváranie, správa a optimalizácia kampaní na sociálnych sieťach
• Manažovanie Newsletterov
• Tvorba a príprava mediaplánov
• Pravidelný reporting klientom

Výhody práce u nás
- Práca na veľkých a zmysluplných projektoch pre klientov zo súkromného a verejného sektora
- Možnosť zarobiť si navyše cez atraktívny bonusový a provízny systém
- Sedenie v Jurkovičovej Teplárni v projekte SKY PARK
- Preplatenie telefónu, office či internetu
- A samozrejme, mladý a dynamický kolektív!

Ak ťa ponuka zaujala, pošli svoj CV na emailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Hľadáme človeka, ktorý:
• Má skúsenosti s prácou s Google Analytics, Google Tag Manager, Google Ads a Google Search Console
• Vie pracovať s Meta Ads, Business Manager, Linkedln Manager
• Má skúsenosti s prácou s Brevo/Mailchimp, Zoomsphere a Fanpage Karmou
• Nerobí mu problém práca s Nativio a Engerio
• Sa chce v prvom rade učiť, teda ak náhodou niečo z vyššieho uvedeného neovládaš, my ťa to naučíme.

New School Communications je rýchlo rastúcou komunikačnou agentúrou so zameraním na digitál a PR. Aj keď sme vznikli len na jeseň 2020, už dnes máme desiatky klientov spomedzi TOP firiem a inštitúcii a pracuje u nás viac ako 20 ľudí.

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriel Tóth
E-mail: poslať životopis
ID: 4825897  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac