Marketingový špecialista

ONEPOS s.r.o.

Miesto práce
Podzáhradná 30, Podunajské Biskupice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánovanie, implementácia a monitorovanie marketingových stratégií a kampaní s cieľom zvýšiť povědomí o značke a zvýšiť predaj.
  • Vytváranie obsahu pre rôzne marketingové kanály, vrátane webových stránok, sociálnych médií, e-mailových kampaňí a iných online i offline kanálov.
  • Riadenie sociálnych médií a obsahových plánov, vrátane pravidelného zdieľania obsahu, interakcie s používateľmi a sledovania výkonnosti kampaní.
  • Spolupráca s internými tímami (napr. predaj, produktový tím) na vytváraní a implementácii marketingových materiálov a iniciatív, ktoré podporujú predaj a zlepšujú zákaznícky zážitok.
  • Analýza dát a výkonnosti marketingových kampaní, poskytovanie správ a odporúčaní na zlepšenie efektivity a výkonnosti marketingových aktivít.
  • Monitorovanie trendov v odvetví a konkurenčnom prostredí, vyhodnocovanie nových príležitostí a navrhovanie inovatívnych marketingových iniciatív.

  • Konkurencieschopná platová ponuka a možnosť motivujúceho platu na základe výkonu.
  • Príležitosť na profesionálny a osobnostný rozvoj v rámci rýchlo sa rozvíjajúceho odvetvia finančných technológií.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Príjemné pracovné prostredie v dynamickom mladom kolektíve.
  • Možnosť aktívneho podieľania sa na rôznych projektoch a inovatívnych iniciatívach.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Skúsenosti v oblasti marketingu, preferujeme skúsenosti v B2B prostredí alebo v odvetví finančných technológií.

Vynikajúce komunikačné a písomné schopnosti, schopnosť vytvárať výborný obsah pre rôzne kanály.

Skúsenosti s manažovaním sociálnych médií a znalosť nástrojov na analýzu a správu sociálnych médií.

Analytické myslenie a schopnosť interpretovať dáta na základe výkonnosti marketingových kampaní.

Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme, schopnosť riadiť viacero projektov súčasne.

Vysoko motivovaný jedinec s vášňou pre marketing a technologický sektor.

Na začiatku našej cesty sme si uvedomili, ako moderná technológia môže ovplyvniť úspech podnikateľov v rôznych odvetviach. S touto vedomosťou sme sa rozhodli vyplniť medzeru na trhu a založiť spoločnosť onepos, ktorá ponúka nezávislé a komplexné riešenia v oblasti elektronických platieb. Našou misiou je pomáhať podnikateľom zvyšovať ich tržby a efektívnosť prostredníctvom najmodernejších platobných technológií.

Naši ideálni zákazníci sú podnikatelia všetkých typov a veľkostí - od malých kaviarní až po veľké retailové reťazce. Pre každého z nich máme riešenie šité na mieru, ktoré zodpovedá ich špecifickým potrebám. Naša široká ponuka zahŕňa inteligentné POS terminály, platobné brány pre e-shopy a inovatívne eKasa produkty.

Čo nás odlišuje od konkurencie? Naše vlastné inovatívne pokladničné riešenia sú produktom našich dlhoročných skúseností a odborných znalostí v odvetví elektronických platieb. Sme hrdí na to, že sme schopní ponúknuť zákazníkom unikátne a šité na mieru riešenia, ktoré sme vyvinuli na základe našich interných inovatívnych technologických vývojov a skúseností.

Sme jediný nezávislý poskytovateľ platobných služieb na trhu, ktorý dokáže svojim klientom ponúknuť skutočne objektívne porovnanie a výber najvýhodnejšieho riešenia. Naše interné inovatívne pokladničné systémy sú výsledkom našej hĺbkovej znalosti odvetvia a sú navrhnuté tak, aby zákazníkom priniesli maximálnu efektivitu a výkon.

Poskytujeme prístup k najkomplexnejším platobným riešeniam s najvyššou odbornosťou.
"onepos jeden za všetky" zodpovedá našej vízii poskytovať integrované riešenia, ktoré zjednodušujú podnikanie a zvyšujú efektivitu. Naša spoločnosť je pripravená podporiť váš biznis na ceste k úspechu s našimi komplexnými platobnými riešeniami. Staňte sa súčasťou nášho rastúceho portfólia spokojných zákazníkov a dosiahnite úspech so všetkými vašimi platobnými potrebami v jednom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrej Kucsera
E-mail: poslať životopis
ID: 4825973  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac