Hlavný technik, vedúci mužskej skupiny ( Trenčín )

PEJA & KFL s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
1 200 - 2 500 EUR/mesiac( základný plat, dochádzkový bonus ) + možnosť nadčasov + ohodnotenia za špeciálne zákazky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavný zodpovedný vedúci technickej skupiny
( povinnosťou pozície je prioritne zabezpečovať výkon prác a organizáciu svojho tímu, ako aj  samotný výkon prác )

- Kontrola zamestnancov a prideľovanie práce, časových rozsahov zákaziek
- Zabezpečovanie technického vybavenia a pomôcok potrebných k výkonu práce (nákup, prenájom)
- Spracovanie dochádzok a denných výkazov prác
- Uvedenie a ukončenie zákaziek, kontrola a kvalita práce
- Zabezpečenie personálneho obsadenia v prípade výpadku, či sezónnych prácach

Výkon práce sa týka nasledovných činností:

- Opravárenské, údržbárske, základné elektroinštalačné - vodárenské práce
( oprava a výmena poškodených častí vybavenia u zákazníka, drobné elektrotechnické zásahy a montáže - nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.)
- Drobné rekonštrukčné, maliarske práce
- Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov
- Plnenie ďalších úloh súvisiacich s činnosťou na danej pozícií na základe poverenia nadriadeného
- Zodpovednosť za dennú údržbu, čistotu strojov a zariadení.
- Činnosti letnej údržby: kosenie, strihanie živých plotov a stromov, čistenie komunikácií, odburiňovanie spevnených plôch.
- Činnosti zimnej údržby: strojné a ručné čistenie cestných komunikácií, strojný a ručný posyp objektov.
- Starostlivosť o sklad ( čistota, poriadok)
- Pomocné práce ( tepovanie, čistenie podľa potreby )
- Práce z plošín a lešení

Účasť na zákazkách s vyšším a špeciálnym rozsahom prác je povinná.

Služobné vozidlo
Služobný telefón
Príjemný kolektív
Využívanie služieb spoločnosti za zvýhodnené ceny

- Táto práca vyžaduje šikovného, zručného človeka ktorý si dokáže poradiť aj v prekvapivých situáciách.
- Rozpis prác je orientačný ( záujemca nemusí vykonávať vykonávať všetky úlohy, no mal by ich ovládať )
- Práca vyžaduje vodičský preukaz

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technicke

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
POHODA Jazz - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

( technik, záhradník, upratovač, údržbár ) - výhodou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatné myslenie
zručnosť, šikovnosť
technický typ
spoľahlivosť, dochvíľnosť, zodpovednosť
schopnosť organizovať personál

Spoločnosť PEJA & KFL s.r.o. sa venuje dlhodobo upratovacím a technickým službám, v tejto oblasti patríme medzi spoločnosti, ktoré zaisťujú kompletné služby na vysokej úrovni.
V oblasti údržby exteriéru spolupracujeme s našimi klientami pri realizácii komplexnej letnej i zimnej údržby vonkajších plôch.
Zabezpečujeme údržbu objektov a široké portfólio služieb facility managementu založené na individuálnom prístupe ku každému klientovi.
webová stránka: www.upratovaniepeja.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Manažér upratovacej časti - ženy
Tel.: +421911955650
E-mail: poslať životopis
ID: 4824418  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac