Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Topoľčany, okres Topolčany
plný úväzok

Skladník - vodič VZV : Topoľčany

Charakteristika pozície

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu na trvalý pracovný pomer počas sezóny - doba určitá do 30.09.2015.
Miesto výkonu práce: Topoľčany.
Nástup: čo najskôr

Náplň práce

  • výkon skladových činností – nakládka a vykládka zásobovacích a rozvozových vozidiel, obslužné skladové činnosti
  • monitoring stavu zásob
  • zabezpečenie fyzickej vykládky a príjmu materiálu
  • zabezpečenie fyzického výdaju materiálu
  • práca s vysokozdvižným vozíkom
  • zodpovednosť za správne uskladnenie materiálu v súlade so slovenskými normami, protokolmi SAB a internými smernicami

Požiadavky na kandidáta

  • preukaz vodiča VZV;
  • predchádzajúca skúsenosť s vedením VZV;
  • platný zdravotný preukaz zamestnanca v potravinárstve;
  • dôslednosť, svedomitosť, flexibilita;
  • ochota pracovať na zmeny;
  • skúsenosti spojené so skladovým hospodárstvom sú vítané
  • skúsenosti s prácou v SAP sú výhodou

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 2189245  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.