Referent/ka zákazníckeho servisu s nemčinou

Premac, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 1300 eur brutto/mesiac + 20% ročná variabilná zložka. Každoročná garantovaná úprava mzdy. Výška nástupnej mzdy závisí od skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* kontrola dodacích listov a faktúr v systéme

​* fakturácia a vyhotovovanie dobropisov na základe dodacích listov a príjemiek v skladovom systéme a činnosti s ňou spojené

 * prijímanie a vedenie evidencie objednávok zahraničných partnerov DIY, podieľanie sa na realizácii objednávok zahraničných partnerov

* komunikácia so zákazníkmi DIY v nemeckom jazyku, evidencia a spracovanie dokladov s tým súvisiacich

* podieľanie sa na zvoze paliet pre DYI klientov

* evidencia pohybu paliet u dopravcov a zákazníkov DIY

* zodpovednosť za zníženie a predchádzanie vzniku zmluvných pokút

 * objednávanie obchodného tovaru z Nemecka a spracovanie príjmu obchodného tovaru v skladovom programe

* komunikácia s nemeckým dodávateľom o dostupnosti tovaru, možnostiach dodania tovaru, termínoch

* príprava podkladov k jednotlivým prepravám tovaru, vedenie evidencie prepráv dovozu a vývozu, koordinácia externých prepravcov spoločnosti a určovanie termínov pri dovozných tovaroch

* vytváranie, aktualizácia a udržiavanie administratívnej agendy, týkajúcej sa spracovávaných dokladov

* perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania a možnosť odborného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
* pravidelné školenia a tréningy
* príspevok na stravovanie nad rámec zákona, zabezpečenie pitného režimu
* príspevok na dôchodkové poistenie (III. pilier) po skúšobnej dobe až vo výške 420 eur ročne

* deň dovolenky navyše pred dovŕšením 33 rokov

* odmena za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 500 eur
* finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, sociálna výpomoc v čase núdze
* príspevok na voľnočasové aktivíty (MultiSport karta za výhodných podmienok)
* finančný príspevok na zdravú výživu a pri splnení firemných cieľov vo výške 125 eur

* narodeninový a vianočný darček
* kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
* dni voľna naviac pri špeciálnych životných situáciách (svadba, narodenie dieťaťa, ....)

V prípade Vášho záujmu o toto voľné pracovné miesto Vás prosíme o zaslanie aktuálneho životopisu na nižšie uvedený link. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti, ale kontaktovať budeme len tých, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

* min. stredoškolské vzdelanie s maturitou

* aktívna znalosť nemeckého jazyka na úrovni min. B2 - podmienka

* pracovná prax na podobnej, alebo rovnakej pozícii - výhoda

* znalosť práce s PC, Microsoft Office 365, MS Excel - podmienka

* pracovitosť, komunikatívnosť, aktívny prístup k riešeniu problémov, flexibilita, tímový hráč/čka, ochota učiť sa nové veci, samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

Premac spol. s r.o. je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 a od r. 2003 je súčasťou koncernu CRH. Každoročne prichádza na trh s novinkami a prostredníctvom zmluvných partnerov realizuje dodávky materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Pre viac informácií navštívte stránku http://www.premac.sk/.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Dzugasová
Tel.: +421910559202
E-mail: poslať životopis
ID: 4830385  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac