Údržbár - elektrikár

PRIMA POPRAD s.r.o.

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
dohodou
1 115 EUR/mesiacPrémie až do výšky 18%. Príplatky za prácu nad rámec Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riešenie elektricko-hydraulicko-pneumaticko-mechanických problémov na vstrekovacích lisoch.
Preventívna údržba na lisoch, strojoch, zariadeniach a formách.
Registrácia opráv v systéme, kontrola zariadení.
Práca na zmeny.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis s uvedením názvu pozície, o ktorú sa uchádzate. V žiadosti uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 21 vyhl. MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov.
Pozornosť, precíznosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu.
Prax v obore výhodou

Výroba plastových komponentov pre automobilový priemysel a domáce spotrebiče.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Melicherčíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4830265  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 115 EUR/mesiac