Mechanik - Zámočník / Jednozmenná prevádzka

PROFEX Dca spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 4244/64, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
800 - 1 600 EUR/mesiacMzda závisí od vedomostí, znalostí a praxe kandidáta. Mzda zahŕňa 30% variabilnej zložky, ktorá je súčasťou mzdy brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zámočnícke práce pri stavbe obrábacích a tvárniacich strojov
- údržba a oprava strojov
- nastavovanie geometrickej presnosti obrábacích strojov
- inštalácia nových zariadení na stroje a ich uvedenie do prevádzky
- montáž lineárneho odmeriavania obrábacích strojov
- po dohode a zapracovaní servisné výjazdy podľa potreby u zákazníkov na Slovensku a v zahraničí

- práca na jednu zmenu
- projektové odmeny
- doplnkové dôchodkové sporenie
- firemné akcie
- práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
- zapožičanie firemných vozidiel v prípade potreby

Informácie o výberovom konaní

- manuálna zručnosť
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie ochota učiť sa
- flexibilita a samostatnosť
- vodičský preukaz skupiny B

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektro

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s ručným dopasovávaním a zaškrabávaním dielov výhodou
- znalosti obsluhy obrábacích strojov (sústruh, fréza, horizontálna vyvrtávačka) výhodou
- zváračský preukaz výhodou
- znalosti údržby a sťahovanie strojov výhodou
- žeriavnicky a viazací preukaz výhodou
- oprávnenie na vysokozdvižný vozík výhodou
- anglicky alebo nemecký jazyk výhodou

Spoločnosť Profex Dca spol. s r.o. vznikla v roku 1993 so zámerom vybudovať obchodno-výrobnú spoločnosť, ktorá by bola dôveryhodným partnerom pre zákazníkov pre služby v oblasti priemyslu. Dnes má Profex Dca spol. s r.o. stabilný a skúsený pracovný kolektív, vlastné technické a výrobné zázemie, ako aj široký okruh zákazníkov na Slovensku a v zahraničí.
Činnosť spoločnosti je zameraná na generálne opravy a modernizácia obrábacích a tvárniacich strojov. Dodávky strojov na základe technologického zadania zákazníka. Demontáže, presuny, inštalácie, nastavenia presnosti, servis a údržby obrábacích a tvárniacich strojov a liniek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4621447  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac