Manažér súkromnej kliniky Reprofit Slovakia, a.s.

Reprofit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
4 000 EUR/mesiacuvádzaná mzda je od 4000 EUR, konečná výška základnej zložky mzdy závisí od skúseností a praxe zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-riadi prevádzku kliniky a jej finančné výsledky

- zodpovedá za dosahovanie obchodných cieľov kliniky a  cieľov v oblasti starostlivosti o pacientov prostredníctvom efektívneho využívania zdrojov, riadenia nákladov a poskytovania najvyšších štandardov starostlivosti o pacientov

- zaisťuje aby klinika spĺňala a dodržiavala právne a regulačné požiadavky, predpisy v oblasti zdravotnej starostlivosti

- zaisťuje aby prevádzkové zdroje na klinike boli efektívne riadené a využívané, vrátane personálu, vybavenia a zariadení s cieľom optimalizovať starostlivosť o pacientov a kontrolovať náklady

- analyzuje finančnú výkonnosť a navrhuje opatrenia pre kontrolu nákladov

- aktívne buduje a udržuje vzťahy s internými a externými zainteresovanými stranami kliniky vrátane zákazníkov, partnerov, štátnych orgánov

- spolupracuje s marketingom na aktivitách smerujúcich k osloveniu a získavaniu pacientov

- zaisťuje zlepšovanie skúseností pacientov  a podporuje kultúru zameranú na pacientov

- úzko spolupracuje so všetkými oddeleniami kliniky a zabezpečuje plynulú prevádzku kliniky

- aktívne sa zúčastňuje porád vedenia, spracováva podnety a navrhuje a dozoruje realizáciu riešení

  - dodržuje zásady hospodárenia, účelnosti a efektívnosti pri zabezpečovaní hospodárenia kliniky

- pravidelne nadriadenému reportuje výsledky kliniky a predkladá návrhy na zlepšenie

- k základnej mzde aj bonusové hodnotenie zamestnanca,
- možnosť občasnej práce z domu,
- hradený príspevok na stravovanie
- teambuilding,
- Multisport karta, príspevok na rekreáciu,
- narodeninový príspevok, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na vlastnú svadbu,
- práca v zabehnutom súkromnom zdravotníckom zariadení

- moderné vybavenie v kliniky.

Ak máte záujem pracovať v spoločnosti Reprofit Slovakia, a. s., na klinike v Bratislave a spĺňate požadované podmienky, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.
Všetky zaslané dokumenty budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
Microsoft 365 - Pokročilý
Manažment - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

10

- samostatnosť, precíznosť, odolnosť voči stresu, ochota učiť sa a pracovať, dobré organizačné schopnosti, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie,  absolútna diskrétnosť, loajálnosť voči klinike Reporfit, dodržiavanie pravidiel

Súkromná klinika Reprofit Slovakia, a. s. poskytuje profesionálnu starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v odbore gynekológia v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Poskytujeme:
- profesionálny tím odborníkov,
- individuálny prístup,
- inovatívne liečebné postupy,
- najmodernejšie vybavenie,
- komplexnosť služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Sotulářová
Tel.: +421905360190
E-mail: poslať životopis
ID: 4834681  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac